Miros urat al penisului. VA ROG ajutooor

28-08-2013
VoooDooo
Nu este medic/terapeut
VoooDooo
Buna seara,
Am si eu o problema foarte jenanta de ceva vreme.

Nu stiu daca e normal, dar la o zi dupa ce ma spal la penis imi miroase foarte tare.

Chiar daca ma spal doar cu apa, chiar daca ma spal si cu sapun, incepe sa miroasa tare..chiar si in ziua respectiva.

Ce ar trebui sa fac?

Mentionez ca uneori, imi apare si o pelicula albicoasa (un fel de piele moarta ce se decojeste) pe capul penisului.


Va rog, fara ironii



Multumesc
4 comentarii
0
28-08-2013, ora 11:21
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Ai cumva fimoza?
0
28-08-2013, ora 11:27
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
uite cel mai bun sfat: lasa rusinea de-o parte si mergi la un doctor. el iti va spune sigur ce ai. mai bine decat sa astepti aici doar sa ne dam cu parerea. doctorul e satul de cate vede in fiecare zi asa ca nu trebuie sa dai inapoi de la o vizita medicala. si apoi te asteptam sa ne spui rezultatul :)
0
28-08-2013, ora 11:50
VoooDooo
Nu este medic/terapeut
VoooDooo
Nu am fimoza..
Mi se pare ca am avut cand eram mai mic ca am facut 2 operatii de circumcizie..
Acum totul e normal pe partea aia..

Unii, de pe alte forumuri, imi spun ca ar fi vorba de o infectie genitala..
Eu nu stiu ce sa mai spun..nici nu stiu la ce medic sa ma duc, si cati bani ma costa
0
28-08-2013, ora 12:25
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
cauta un urolog. asa cum sunt peste tot cabinete de ginecologie, trebuie sa fie si de urologie. stiu la ginecologie preturile, dar nu si la urologie desi nu cred ca este mai scump. ca infectie m-as gandi la candida. e cea mai frecventa si are ca si caracteristici mirosul neplacut dar pielea moarta care se decojeste... in cazul candidozei ai si mancarimi, bubite alb-galbui cu puroi care se pot sparge si o secretie galbuie. poti sa ai decat un simptom sau pe toate.. se manifesta diferit.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.