Miros orgasm femei

24-09-2013
sobbyk
Nu este medic/terapeut
sobbyk
Salut ma numesc Claudiu.
De ceva vreme am facut sex cu foarte multe femei. La doua dintre aceste cu care am stat o perioada mai lunga de 2 saptamani am constatat ca atunci cand au orgasm prezinta un miros ciudat. La inceput aveam impresia ca poate nu e curata sau eu stiu are probleme. Dar dupa faceam tot timpul dush impreuna inainte iar cand avea orgasm era un miros ciudat.
De la ce poate sa fie ? Are cineva idee ?
Sunt curios pentru ca cu una dintre aceste femei am fauct sex neprotejat tot timpul si ma gandesc sa nu fie vreo afectiune sau ceva.

Multumesc frumos !
17 comentarii
0
25-09-2013, ora 00:01
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
dar tu ce crezi ca BTS-urile se spala cand faci dus?.
0
25-09-2013, ora 00:19
Sophia1975
Nu este medic/terapeut
Sophia1975
Daca ai contacte sexuale neprotejate e foarte posibil sa ai si tu in curand miros. Si, mai mult, daca ai luat BTS, poti sa dai mai departe fara sa ai deocamdata manifestari concrete.

O femeie sanatoasa si spalata nu are miros neplacut. DAR nu se pot exclude BTS din cele mai diverse (HIV, hepatite, HPV e
tc).
Mergi la dermato-venerice si cere cateva teste sa vezi daca te-ai infectat cu ceva.
0
25-09-2013, ora 18:01
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu stiu de ce am impresia ca, aceste "multe femei" cu care te lauzi ca ai avut relatii sexuale in ult.vreme, nu sunt altceva decat dame de companie...deci focare de infectii.
Orgasmul nu are miros, asa ca tine cont de sfaturile primite mai sus si prezinta-te urgent la medic!
Sunt curioasa, ce varsta ai??
0
25-09-2013, ora 22:56
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ sobbyk

Miros de peste stricat ?
0
26-09-2013, ora 23:11
sobbyk
Nu este medic/terapeut
sobbyk
Salutari din nou.
Aceste femei cu care am facut sex neprotejat sunt doua colege de munca. Iar una din ele stiu 100% ca avut doar un prieten... In principiu sunt fete ok si curate nu cred ca era vorba de ceva.
Lucrez intr-un hotel ca asistent manager de vreo 2000 de oaspeti. si ocazii se ivesc tot timpul. Nu am facut niciodata sex decat cu prietena si aceste doua fete.

M-ati pus pe ganduri rau de tot. Of... Peste 3 saptamani cand merg in Danemarca o sa ma duc direct la ginecolog sper sa nu am nimic.

Multumesc frumos.
0
26-09-2013, ora 23:21
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ sobbyk

Tu, daca esti baiat, trebuie sa mergi la Dermato-Venerolog, nu la ginecolog.
Ti-am pus o intrebare.
Daca e vorba de miros de peste stricat, posibil sa fi avut Trichomonas.
Nu scrie pe fruntea nimanui ca are boli cu transmitere sexuala. Fata putea sa ia o bts de la sotul/prietenul care o inseala, asa cum faci tu...
Ai grija sa nu dai mai departe la prietena ta ca o incurci...
0
27-09-2013, ora 01:16
sobbyk
Nu este medic/terapeut
sobbyk
Multumesc Clara...
Nu pot sa zic ca mirosul era de peste sau de eu stiu ce alceva. Dar am prietena de 3 ani si de ceva timp sunt aici despartit de ea. La toate femeile care le-am intalnit orgasmul era orgasm no smell.
La fata asta in principiu avea un miros ciudat - nu pot sa zic ca foarte urat sau ceva dar ciudat nu era normal. Astept sa ajung acasa ca mai am 3 saptamani de stat aici. Maine o sa-mi fac programare si sper sa fie ok.

Nu am semne de nici un fel de boala cu toate ca primul contact neprotejat a fost ceva in urma cu doua luni cu aceasta persoana.

Dupa ce merg la medic promit ca o sa iti trimit un raspuns cu ce problema e ( daca e ) - sper sa nu fie.


Si inca ceva ca mi-am amintit : Orgasmul prietenei mele si al altor femei este in principiu transparent cu o slaba tenta de culoare alba. La aceasta fata era foarte alb - ( poate ajuta cu ceva pentru cunoscatori )
0
27-09-2013, ora 20:14
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Posibil Trichomonas... fa tu testele daca se poate. Si candida e alba. Mai bine faci tu testele.
0
30-09-2013, ora 15:53
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
sobbyk, dar de ce trebuie sa mergi in Danemarca pt a face aceste analize?Eu cred ca nu trebuie sa amani pana atunci, nu de alta dar sa nu fie prea tarziu si daca ai contactat vreo bts, o poti transmite mai departe, ca sa nu mai spun despre complicatiile pe care le poti avea chiar tu.Mergi la dermato-venerolog si fa-ti toate analizele/testele necesare, asa scapi mai repede de nesiguranta in care te-ai afundat.
Si pe viitor ar fi mai bine sa te protejezi, nu te lua dupa aparente ca te poti insela!
0
04-10-2013, ora 01:31
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Draga Claudiu asa ca intre barbati. Eu am inteles mai bine ca altii ca te duci in Danemarca nu ca sa iti faci analizele ci cu probleme de angajare serviciu sau personale deoarece analizele le poti face foarte bine si aici. In primul rand ca sa treci de la afirmatia 'sex cu foarte multe femei' dupa care sa reduci la cele doua colege de serviciu numai' e mare diferenta. Nu cred ca ai umblat cu f multe femei ceea ce cam ar duce cu gandul la prostituate, probabil ca cele doua aveau o simpla candidoza ( ciuperca) care nu are nici o legatura cu orgasmul. Detaliile pe care le oferi de maxima observatie ma face sa ma gandesc ca ai niste preferinte mai speciale privind actul sexual pe care ar fi cazul ca sa le schimbi adica sa renunti la asta cand ai de a face cu femei mai putin cunoscute si cand i-o tragi foloseste caciulita ca de asta s-a inventat.Da-i tare inainte ca merita dar cu precautie. Daca procedai asa nu mai scriai nimic pe aici te asigur. Apropo ai uitat sa-i spui lui Jaquelinne cati ani ai ca doar era curioasa?..ma rog cam ciudat avand in vedere ca e maritata. Vezi tu poate ca mai iese ceva..!
0
04-10-2013, ora 02:15
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Eu cred ca daca "dai tare inainte" s-ar putea sa ai si probleme psihologice la un moment dat (mai mari sau mai mici), din cauza lipsei sentimentului. Si probleme locale, ca sa zic asa.

Domnul Nick zicea ca sportivii nici nu au voie sa faca sex inainte de competitie.

Zi-ne tu cum e, @ danonino25.

Sunt tare curioasa: daca ai o viata sexuala foarte activa, erectia si orgasmul sunt la fel ca in tinerete ? : )
0
05-10-2013, ora 11:01
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) atat pot sa postez aici danonino, nu de alta dar mi-a luat-o clara inainte! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
05-10-2013, ora 11:51
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Danonino, intrebam ce varsta are pt ca din topicul deschis mi se pare ca este un pustan dupa exprimare, iar lauda de sine cu acele 'foarte multe femei', nu miroasea a bine, ca sa fiu in top cu subiectul :)))))))))
Ti-am mai spus eu, am tot ce-mi trebuie acasa si nu este nevoie sa caut in alte parti!
0
07-10-2013, ora 18:48
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Clara_P din pacate mesajul tau postat anterior nu imi este foarte clar ca intentie de exprimare observ doar ca se bazeaza in majoritate pe niste sintagme criptate sau mai bine zis mascate in incercarea ta de a folosi eufemisme pe post de replica probabil. Raspunsul meu va fi unul pe masura deci. Normal ca ii "dau tare inainte " daca pot si in stanga si in dreapta. Cu pumnul sau cu ce apuc. Desi detest nativ violentza. Daca apar obstacole in cale le demolez mai bine decat sa le ocolesc exact ca buldozerul. Probleme psihologice din cauza..lipsei sentimentului ?..greu de crezut si in primul rand ar trebui sa stii daca sentimentul lipseste sau nu probabil te referi la mine. La mine actul sexual se consuma perfect motivat si in lipsa sentimentului care nu este obligatoriu in definitiv poate fi considerata doar o indatorire reproductiva. Crezi ca haremurile erau construite pe sentimente, devotatiune, dragoste, respect reciproc si alte gargare specific feminine?.sincer ma indoiesc grav. Pacat ca nu mai traieste Suleiman Pasa ca sa il intrebam pe el dar nu cred ca te avantaja ce am fi putut afla. "Probleme locale?"..adica?..Cu autoritatile te referi cred eu. Nu nu am astfel de probleme cu autoritatile locale.Mentorul tau Domnul Nick pe care nu il cunosc cine e probabil te-ar putea lamuri mai bine cum sta treaba cu sportivii.Eu nu doresc sa-mi exprim parerea despre acest subiect mai ales ca nu practic nici un sport deci nu pot vorbi din propria experienta daca este adevarat sau o absurditate si asta. Eu nu fac sport decat in pat si pana acum ma descurc bine vad. In final doresc si sa te satisfac. Din punctul de vedere al curiozitatii evident ( nu sexual ca pentru asta ar trebui sa fie responsabil alt mascul (sot, iubit, amant)in ipoteza putin probabila ca exista unul care sa exceleze la acest capitol si care este barbatul vietii tale evident). Momentan am o prietena stabila dupa un esecul unui LTR (=relatie pe termen lung- ca sa te scutesc sa mai cauti pe net) spulberata din orgolii excesive de ambele parti. Am o viata sexuala normala. Nu prea stiu ce e aia viata sexuala activa versus inactiva deci ma feresc sa dau un raspuns interpretabil.Evident ca erectia si orgasmul nu mai sunt ca la 15 ani cand nu imi scapa nici o fata din bloc disponibila si nici macar femeile maritate. Dar astea sunt fenomene absolut normale si aici ma refer la descresterea unor parametri sexuali raportati la inaintarea in varsta pe care se pare ca tu incerci sa speculezi si sa deturnezi aspectul intr-o directie gresita dintr-un motiv care momentan imi scapa.Scaderea concentratiei din sange a hormonilor masculini este normala odata cu inaintarea in varsta si care sunt responsabili si de performantele sexuale masculine care va plac atat de mult voua ( nu de alta dar femeia nu prea are ce performante sa arate si nici nu poate risca sa se faca de ras ca nu are erectie cumva. In cel mai rau caz mimeaza acolo un orgasm de fatzada si scapa cu fatza curata.) Deci intrebarea ta o gasesc putin cam un non-sens sau cel mult o constatare fireasca cu tenta aluziv-acuzatoare. Si de care nu ma simt deloc vizat. Sper ca te-am satisfacut ce zici?
0
07-10-2013, ora 21:48
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ danonino25

Intrebarea nu are nici o legatura cu tine, stai linistit.

Multumesc pentru raspuns.
0
14-10-2013, ora 00:13
sobbyk
Nu este medic/terapeut
sobbyk
Danonino merg in Danemarca pentru ca acolo sunt student. Nicidecum probleme de serviciu sau altceva.
Am 23 de ani si am lucrat aceasta vara ca Operation Assistant Manager la un Hotel in Grecia cu o capacitate de 900 de camere.
Fiind toata ziua printre clienti ( 50 la suta cred ca rusi - si de prin toata lumea ) am avut o mare deschidere la femei ca sa zic asa, daca intelegi.Fiind responsabil de relatiile cu clientii si ceea ce priveste front office-ul, iti garantez ca ocazii se ivesc in fiecare seara. + ca hotelul are discoteca in care in fiecare noapte sunt 200 - 300 oameni din care cel putin 20 femei bete doritoare. Curve / necurve cum or fi - fiecare judeca dupa cum vrea.

Jaqueline, lauda de sine nu miroase a bine pentru cine o face. Nu am spus asta ca sa ma laud, daca tu asa consideri asta e. Eu consider ca am pus o intrebare normala si nu cred ca m-am laudat pe aici cu nimic.

Nu am facut analize in Grecia deoarece - sistemul medical cel putin in Rhodos ( unde sunt eu ) e la pamant - cozi infernale si o tona de bani, pe cand in Danemarca am toate actele si restul si o sa fac totul gratis. ( sper ca intelegi acum de ce am amanat vreo 10 zile ).

Marti ajung si Miercuri am programare la medic. Oricum nu au aparut nici un fel de complicatii si nu am mai simtit nici un fel de miros facand sex cu alte femei ( protejat - acuma ).

Danonino - nu ca lauda pot sa garantez ca nu ai umblat tu cu cate femei am umblat eu. Problema mea e ca am prietena de 3 ani ( care e acum in Danemarca ) - si o sa am probleme cand o sa am scandal pana nu imi vad analizele, facand sex cu prezervativ !
P.S. Va rog nu argumentati offtopic :) Multumesc !
0
22-10-2013, ora 18:18
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Sobbyk, mie asa mi s-a parut, ca te lauzi :), dar daca tu zici ca nu este asa, te cred! :)
Bine ca macar ai invatat ceva din toata treaba asta, si anume sa faci sex protejat.Sper sa iti iasa toate analizele bune si pe viitor fii mai cu capul pe umeri, pt ca de cele mai multe ori aparentele inseala si daca de data asta sa zicem ca ai scapat de vreo boala, data viitoare s-ar putea sa nu mai ai norocul cu tine.
Eu te-as sfatui totusi sa nu o mai inseli pe prietena ta, iar daca nu va intelegeti bine, despartiti-va, nu mi se pare corect ceea ce faci.Daca ar fi facut si ea la fel, tie ti-ar fi convenit?Nu cred...Nu exista un viitor pt relatiile in care sunt infidelitati si minciuni.

Acum...sunt curioasa de reactia prietenei tale, cred ca ar trebui sa te pregatesti de cotonogeala! :)))))))))))))))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Miros ciudat ce îl percepi doar tu - ce ar putea fi
  • Noi cercetări dezvăluie impactul pierderii mirosului
  • Distorsiunile olfactive apărute la pacienții cu COVID-19: care sunt diferențele dintre parosmie și fantosmie?
  • Pierderea gustului și a mirosului - cauze posibile
  • Tipuri de orgasme
  •