Mi-am pierdut simturile si nu mai am deloc putere in degetele de la maini !!!

19-08-2015
monikutzaaa
Nu este medic/terapeut
monikutzaaa
De cateva saptamani nu mai am deloc putere in maini. Nu le simt amortite dar nu pot scrie nimic si scap lucrurile din maini.Nici macar n-am putere sa tin pixul in mana. Totul tine cateva ore apoi revine la normal 2-3 ore, dupa care iar incepe. Pe langa problema asta, de vreo 3 luni mi-am pierdut mirosul si gustul. Medicul de familie m-a trimis la neurologie pentru un CT insa neurologul a refuzat sa imi faca CT spunandu-mi ca sunt prea tanara sa am probleme cerebrale grave (26 ani)si a pus totul pe oboseala si anestezia epidurala(facuta acum 1 an si 7 luni). A zis ca unele mame dupa ce nasc au asemenea probleme. Eu personal n-am mai auzit nicio mama sa isi piarda simturile si sa nu-si mai poata folosi mainile de oboseala. Risc sa-mi pierd serviciul pentru ca nu sunt in stare sa scriu nici macar o chitanta sau un nume. Ce probleme ar putea fi?Unde sa mai merg?
1 comentarii
0
22-08-2015, ora 15:18
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Medicul de familia a procedat bine.Nu e de la anestezia de acum 1, 7 ani..Analize de laborator ai facut? Consumi cafea, fumezi?Ce fel de munca faci, ai program fix, cate ore muncesti zilnic?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul