Menstruatie

12-04-2015
beatricerox15
Nu este medic/terapeut
beatricerox15
Buna ziua.Am 17 ani si pe data de 20 feb, prietenul meu si-a dat drumul in pantaloni si apoi s-a frecat cu penisul de vaginul meu, apoi si-a bagat degeutul.Este posibil ca o parte din sperma sa fi ajuns in vagin ? (precizez ca sunt virgina, si nu am intretinut relatii sexuale).Daca da, e posibil sa raman insarcinata?(abia imi trecuse menstruatia si sangeram inca putin)
Precizez ca atunci a fost ultima oara cand am avut menstruatie, nici pana azi nu mi-a venit, doar o scurgere maronie...plus ca intr-o zi m-au durut ovarele din stanga, in alta zi am avut greata, dar nu am vomitat iar in alta zi m-au durut spatele si capul...toate acestea au durat doar cate o zi.Astazi nu am niciun simptom, doar o mica durere in partea pelviana si cosuri care imi ies in fiecare zi.
1 comentarii
0
12-04-2015, ora 22:02
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Insarcinata nu esti. Virgina nu stiu daca mai esti, tu stii ce au facut degetele inauntru...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Amenoreea - lipsa menstruației
  • Dismenoreea - durerea în timpul scurgerilor menstruale
  • Întârzierea ciclului menstrual
  • Menopauza
  • Menarha - prima menstruatie
  • Calmează durerile menstruale acasă
  • Menstruația peste sarcină
  •