Menstruatie

10-04-2009
Annna1
Nu este medic/terapeut
Annna1
Am si eu o problema. De obicei nu am ciclul regulat, dar in ultimele luni incepuse sa imi vina cam la 33-34 de zile in fiecare luna. Mai putin luna aceasta, cand trebuia sa imi vina pe 24. In perioada aceea am fost cam racita acolo jos si ma durea si burta. Am avut timp de 3 zile o scurgere maronie si un pic de sange.In aceasta perioada am avut si smptomele menstruatiei. Credeti ca aceea a fost menstruatia? eu am crezut ca e d la raceala, dar acum nu stiu ce sa cred. MEntionez ca in ultimele saptamani am luat Hofisan(http://www.naturaplant.ro/produse/2514/Hofisan).
Va multumesc
2 comentarii
0
23-04-2009, ora 11:59
mada_elena
Nu este medic/terapeut
mada_elena
Buna, am nascut acum zece luni un baietel, inca il mai alaptez, insa u mi-a venit ciclul de cand am nascut si nu stiu daca trebuie sa imi fac griji sau nu, stiu ca in timpul alaptarii normal nu iti vine dar mi se pae o perioada destul de mare, iar toate prietenele mele care au nascut au avut ciclu dupa cateva luni in ciuda faptului ca alaptau. as vrea un raspuns de la un medic, va mltumesc.
0
27-09-2009, ora 18:18
mada_elena
Nu este medic/terapeut
mada_elena
buna ziua
ads dori si eu o informatie
de curand sotul meu a facut un ecograf si a descoperit ca are ficatul, fierea, splina, si pancreasul marite, nu stim inca ce sa facem, daca sa tina un regim alimentar sau sa ia un tratament, am auzit ca splina e foarte periculoasa, si apoi in sange i-au iesit trigliceridele marite, as vrea un sfat. va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.