Mancarime a fetei

25-02-2012
Cristina92Rusu
Nu este medic/terapeut
Cristina92Rusu
Buna ziua!As dori un raspuns daca se poate la urmatoarea intrebare pentru ca sunt disperata si numai stiu ce sa fac.Acum aproximativ o luna am inceput sa fac o cojita( mi sa spus ca nu e herpes) in coltul drept al gurii care cu timpul sa extins si abia mai puteam sa deschid gura pentru ca imi curgea sange daca fortam.Apoi mi-a iesit aceeasi cojita si in coltul celalalt al gurii iar dupa aceea am inceput sa am mancarimi ale fetei prin jurul gurii si mai apoi si mai sus pe obraji(mai putin pe frunte).Mai apoi au inceput sa imi iasa niste bubite mici si sa ma inrosesc in acele locuri unde ma manca..Am fost la dermatog(la 2 chiar..) si desi mi-au dat tratament mancarimile tot nu imi trec si de fiecare data cand ma mananca fata incep sa imi iasa niste pete rosii in aceleasi locuri in care aveam si inainte si in cele din urma sa fac cojite in acele locuri.Ma mananca foarte tare fata si numai stiu ce sa fac..Pana acum mi s-au retras de o gramada de ori cojitele dar tot reapar..si ce e mai oribili de suportat este mancarimea..Numai suport..va rog frumos sa ma ajutati cu ceva..Cu respect Cristina!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.