Mai sunt virgina?

27-02-2011
cristina_xtina
Nu este medic/terapeut
cristina_xtina
Buna, cand sunt cu prietenul meu ne jucam si imi baga degetul.Primele dati ma jena putin dar acum nu ma mai jeneaza ca atunci.Sange nu mi-a curs deloc.Dar cand l-am pus sa se uite sa vada daca se vede ceva acolo, a zis ca nu se vede nimic.Sa explic mai bine: stau cu picioarele larg desfacute si el largeste(craceste) buzele si cand face asta se vede o gaura de marimea unei monede de 50 de bani sa zicem sau poate putin mai mare.Asta inseamna ca nu mai sunt virgina?Ma refer fizic.
4 comentarii
0
27-02-2011, ora 17:06
BIANDRE
Nu este medic/terapeut
BIANDRE
nu esti sanatoasa!!!!!
0
27-02-2011, ora 18:02
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Da, nu mai esti virgina..Daca o veti face deadevaratelea sa folositi prezervativ.
@ BIANDRE, aici majoritatea au probleme, expuse cum se pricep ei mai bine.
0
28-02-2011, ora 00:58
cristina_xtina
Nu este medic/terapeut
cristina_xtina
BIANDRE, buna.De ce nu as fii sanatoasa din punctul tau de vedere?Tu nu te joci cu partenerul tau?Sau nu vorbesti cu el despre intimitati?Nu va explorati reciproc?Sau te ascunzi si dragoste faceti pe intuneric ca nu cumva sa iti vada ceva?Daca te referi la exemplul pe care l-am dat cu moneda am facut asta pentru ca nu am gasit alt mod de a explica concret cum este, dar asta nu inseamna ca am bagat acolo o moneda ca sa masor exact diametrul.



Casa drhouse va multumesc pentru raspuns si vom tine cont de sfatul dumneavoastra.
0
03-03-2011, ora 18:05
BIANDRE
Nu este medic/terapeut
BIANDRE
pt.Cristina: sa stii ca nu sunt deloc pudica daca asta te-am facut sa intelegi, dar nici nu ma apuc sa fac publice niste chestii care chiar tin de intimitatile unui cuplu.Cred ca in loc sa explici pozitia in care te asezi sau alte chestii dinr-astea, mai degraba faceai un control ginecologic.Dar doamna doctor a pus foarte bine punctul pe " I " in postare de mai sus, asa ca nu-mi ramane decat sa-ti urez o zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Virginitatea - din punct de vedere medical
  •