Ma macina un lucru..Oare are penisul prea mic?

23-02-2008
Ewie
Nu este medic/terapeut
Ewie
Buna tuturor!De cateva sapt ma macina un gand cum ca prietenul meu are penisul prea mic!Spun acest lucru pt ca luna aceasta am avut incercari de a face dragoste.. totul a fost frumos, a existat un preludiu asa cum mi-am doriti, am reusit sa ma excit destul de tare si am decis ca vrem sa se intample.Cand m-a penetrat a fost bine..dar cand sa inceapa actul sexual in sine..a durat un 2 min cred:el se misca incet..si imediat si-a dat drumu(nu mai avusese de mult timp contact sexual cu cineva si am inteles)..eu nu m-am simtit extraodinar asa cum visam.. si lucrul acesta ma sperie.Cu fostul prieten de care m-am despartit acum un an si cu care mi-am inceput viata sexuala..simteam mult mai mult numai cand intra!Daca are penisul prea mic ??Eu vreau sa raman cu el pt ca il iubesc dar sunt nelinistita in privinta vietii sexuale:(
3 comentarii
1
23-02-2008, ora 00:00
caterini
Nu este medic/terapeut
caterini
Loooool. Mi-a atras atentia aceasta intrebare. Prima oara cand am avut contact sexual cu prietenul meu, actualmente sotul, mi s-a intamplat acelasi lucru. :))))). Sa iti spun ce era in capul meu: Doamne cum sa raman cu cineva extraordinar ca om, dar care o are asa mica si nici nu apuca sa ma pentreze ca ejaculeaza :(((. Ehi bine, a doua oara a Fost super. Emotiile sunt mari nu numai pentru tine, dar si pentru el. Plus ca in timp veti incepe sa va cunoasteti mai bine si viata sexuala va fi imbunatatita. Depinde de voi daca veti comunica si veti fi deschisi. Cat despre marime: chiar nu conteaza (exceptand cazurile extreme). Poti sa ai o viata sexuala excelenta si sa ajungi la orgasm, chiar daca prietenul tau nu este asa dotat de la natura. cum am zis: depinde de voi.
0
23-02-2008, ora 00:00
Ewie
Nu este medic/terapeut
Ewie
Ce bine imi pare ca mi-ai raspuns, eram foarte ingrijorata de chestia asta pe bune..Chiar incepusem sa ma gandesc..ca de acu gata..el o are mica..eu o sa fiu nesatisfacuta.si deja imi facusem in gand planul ca va fi asa mereu..si nah tot nu l-as fi lasat pt asta..mi se pare aiurea mai ales ca nu imi doresc sa ma mai culc cu un altul, si altul..pana dau de un penis potrivit:|.. e o situatie aiurea!Cat despre emotii..intr0adevar asa e..aveaaa f multe..ma simteam intr-adevar dorita din toate punctele de vedere si imi si zicea.Astept sa vad cum va evolua:Deu sper ca va fi bine..dar nah mai exista gandul ala.Multumesc mult din suflet..nu ai idee cat m-ai ajutat..Ma simt mult mai linistita.Multumesc!
0
24-10-2020, ora 21:07
Marcus Aurelius
Nu este medic/terapeut
Marcus Aurelius
Pai e foarte usor de aflat. Iei ruleta si masori. Daca are sub 8 cm e mic, si intr-adevar ar putea fi probleme. 13 cm e mediu iar peste 19 e mare.

Dar ce descrii tu, faptul ca si-a dat drumu in 2 min, nu are legatura cu lungimea penisului, ci cu altele care se pot rezolva. Varsta, experienta, faptul ca nu a mai facut de mult, daca a fost prima oara cand a facut cu tine...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: