Lichid

08-08-2014
marius babanu
Nu este medic/terapeut
marius babanu
Buna ziua.Am 20 de ani, ma numesc Marius si am nevoie de mare ajutor.Deci problema mea este urmatoarea:Am mai avut iubita, gagici pe moment etc dar nu am patit niciodata ce am patit acum.Cu actuala iubita pe care o iubesc enorm am o problema, de fiecare data cand stau mai aproape de ea, cand ne imbratisam sarutam, cand imi pune mana pe pantalon deasupra penisului etc chestii banale eu ma ud, dar ma ud foarte tare intr-ucat toti boxerii sunt uzi in fata penisului, chiar si pantalonii sunt uzi de un lichid lipicios si transparent, nu pot sa ies in oras cu iubita sau sa merg la ea acasa de rusine ca o sa ma ud !Cum scap de acest fenomen cu udatul?
1 comentarii
0
27-08-2014, ora 19:12
Miruna1234
Nu este medic/terapeut
Miruna1234
este normal sa ai acel lichid, se numeste picatura placerii, apare in momentele in care esti excitat, cum sunt aceste descrise de tine. nu cred ca poti sa scapi complet de acest lichid. incearca sa te masturbezi atunci cand stii ca va vedeti dar nu o sa faceti sex, probabil ca asa nu te vei mai excita. dar ai grija sa nu devina o problema in viata voastra sexuala, adica nu te masturba cand stii ca exista o mica posibilitate sa faceti sex
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici