Labiile mici umflate..

17-02-2008
maria_m22
Nu este medic/terapeut
maria_m22
Dupa contactul sexual... am observat ca am labiile mici umflate. Aceasta umflatura neobisnuita, a durat cateva ore!! Tin sa va spun ca in timpului actului sexual am si ceva usturimi/dureri! Ma poate ajuta cineva?
3 comentarii
0
10-10-2009, ora 22:59
diana 003
Nu este medic/terapeut
diana 003
salut! mi s-a intamplat de curand. este exect ce ai patit si tu. prima data m-am speriat.. am inceput sa plang :| apoi supa vreo 2-3 ore a revenit totul la normal. ai facut niste analize? imi poti spune daca ai scapat?
multumesc!
0
18-01-2010, ora 18:07
florentinatulcea
Nu este medic/terapeut
florentinatulcea
buna.. mi s-a intamplat si mie acelasi lucru acum de curand. Aveam labiile foarte umflate si ma usturau si un pic.Aceiasi durere sau usturime o am si eu in timpul actului sexual. Imi este frica sa merg la medic. Ma puteti ajuta:-s? Multumesc
0
19-06-2010, ora 19:19
andra.c
Nu este medic/terapeut
andra.c
buna :) am patit si eu asta, am fost la farmacie si am intrebat, mi s-a spus ca nu poate fi vorba de o ciuperca.daca era vb de o ciuperca labiile ramaneau umflate mereu. sunt doar sensibila, mai ales ca eu sunt foarte stramta iar domnul foarte mare, si nu m-am umezit destul de bine, mi-a recomandat sa folosesc un lubrefiant. oricum urmeaza sa ma duc la ginecolog pt ca secretia este abundenta si miroase urat. o sa intreb si de umflarea labiilor si va dau mai multe detalii. oricum nu cred ca e ceva grav. sper:D.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.