Iritatie pe capul penisului

13-08-2011
razvann_eu
Nu este medic/terapeut
razvann_eu
Buna,
De vreo 4 zile incoa, mi sa produs o iritatie langa "ata" de la penis (mentionez ca sunt virgin) nu este mare dar este rosie, si piele care o acopera s-a inrosit la fel. Am avut contacte sexuale orale cu prietena, ultimul acum vreo 3 saptamani (dar am mai avut de mai multe ori pana acum, si vreau sa va spun ca ma spal pe capul penisului cu apa de fiecare data dupa ce urinez). Iar in ultimele 2 saptamani am trasnpirat foarte mult la zona penisului pentru ca ma imbracasem mai gros putin si afara era foarte cald pe timpul zilei. Tot recent am inceput sa am febra, sa ma doara rinichii si burta si sa am febra musculara (eu as spune ca sunt racit la rinichi dar sper sa nu am altceva). De asemenea mentionez ca am mai avut puncte pe capul penisului acum vro cateva luni dar miau trecut in aproximativ o saptamana. (si am mai avut mai multe cazuri de aceste puncte).
Imi puteti spune daca va disparea, am observat ca cu zi ce trece, iritatia dispare foarte putin cu putin. Asa ca imi puteti spune ce e aceasta daca imi va trece

Multumesc
1 comentarii
0
13-08-2011, ora 00:39
MONA.PITIK
Nu este medic/terapeut
MONA.PITIK
BUNA SI SOTULUI MEU I-SA INTAMPLAT ACELAS LUCRU ACUM CATEVA LUNI AM MERS LA MEDIC SI IA RECOMANDAT UNGUENT NIZORAL SI PASTILE NIZORAL CATE 2 COMPRIMATE PE ZI DACA AI PRIETENA, SOTIE TR SA IA SI EA 10 ZILE NIZORAL PASTILE SI NU AI VOIE SA INTRETII RELATII SEXUALE IN TIMPUL TRATEMENTULUI SUCCES SPER SA TE AJUTE DAK NU MERGI LA UN MEDIK NU ITI FIE RUSINE:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici