Introducerea degetului in vagin. Pot ramane insarcinata? Va rog sa imi raspundeti

04-09-2012
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
As vrea sa va spun ca, dupa ce mi s-a terminat mentruatia, am petrecut cateva zile cu prietenul meu. Nu am facut sex, insa el m-a excitat introducand degetul in vagin. Apoi si el s-a excitat si a mers la baie pentru a da sperma afara. Dupa aceea s-a spalat pe maini cu sapun, iar seara a introdus din nou degetul in vagin.
Acest lucru s-a intamplat de mai multe ori. Stiu ca s-a spalat pe maini cu sapan, deoarece nici el nu vrea sa se intample ceva neplacut sau grav.
Vreau sa va intreb daca, spalandu-se pe maini cu sapun, a scapat de orice urma de sperma?
Ma tem, oare as fi putut sa raman.?
Mentionez ca am 17 ani, iar el 18.
Va rog din tot sufletul sa imi raspundeti cat mai clar si mai rapid ca sa pot sta linistita. :((
2 comentarii
0
04-09-2012, ora 07:45
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Nikolle stai linistita, este imposibil !!!!!
0
13-09-2012, ora 01:17
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
Da, s-a rezolvat problema. Mi-a intarziat aproape o saptamana, dar mi-a venit intr-un final ciclul, asa ca acum sunt linistita :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul