Intrebare

21-12-2012
raciudaniel
Nu este medic/terapeut
raciudaniel
Buna ziua. De luni am resimtit o durere in zona abdomenului fara sa o pot localiza exact. Celalalt simpton a fost un gust ciudat in gura dar parca nici sarat nici amar nici acru. oricum se amplifica dupa masa. In rest parca mi s a redus pofta de mancare si cam atat. A doua zi la o simpla palpare am simtit sub coaste deasupra buricului ca o umflatura imi parea deloc dureroasa, dar dupa vreo cateva ore a inceput sa doara. Speriat am inceput sa intreb in jurul meu si umflatura care pare un os sau un cartilagiu de la coaste o are toata lumea. Chiar si pielea din jur este foarte sensibila poate ca si din cauza faptului ca am insistat, pipaindu-ma in exces. Dupa 4 zile am ramas cu un abdomen care mi se pare ca este cam tare si cu gustul ciudat. In preajma sarbatorilor nu mi prinde tocmai bine... De aceea puteti sa ma sfatuiti cumva. multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici