Intarzire menstruatie cu 2 sapt

22-02-2011
wulfy1000
Nu este medic/terapeut
wulfy1000
Buna ziua. am fost plecata in bulgaria si nu am gasit anticonpetionale marvelon 21. eu mai avem circa 7 pastile dintr-o folie veche si am folosit-o. dar nu am mai luat, urmand ca la intoarcere sa incep o noua folie la o noua menstruatie. Imediat dupa ce am luat ulima pastila am avut o scurgere grena foarte putina. in aceasta perioda am avut relatii sexuale, dar nu directe. problema este ca deja mi-a intarziat cu circa 2 sapt peste normal. este posibil sa fiu insarcinata sau sa fie de la anticonceptionale? si daca este de la anticonceptionale care ar fi alte probleme posibile? Va multumesc
2 comentarii
0
22-02-2011, ora 17:10
wulfy1000
Nu este medic/terapeut
wulfy1000
de asemenea, nu stiu daca este legat, mi-au apartu un fel de eczeme ovale pe corp, in zona pieptului, si pe fata si pe spate. Mentionez ca burta ma doare ca si cum mi-ar veni menstruatia
0
22-02-2011, ora 18:42
ohana
Nu este medic/terapeut
ohana
un sfat doi bani nu face asa ca-ti recomand sa faci un drum pana la medicul ginecolog, e posibil sa ai chisturi sau sa apara alte dereglari la nivel hormonal
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul