Intarzierea menstruatiei si dureri in zona ovarelor..

28-04-2013
Georgiana04
Nu este medic/terapeut
Georgiana04
Buna ziua...am nevoie de putin ajutor pentru ca sunt ingrijorata si nelamurita... menstruatia mea e una neregulata si este de 25-32 de zile.pe 15-18 martie am avut contacte sexuale neprotejate...sunt destul de sigura ca eram in perioada nefertila si am folosit si coitul intrerupt...menstruatia mi-a venit pe 19 martie, insa a fost putin mai deschisa la culoare si a avut un flux mai scazut ca de obicei (mentionez ca am avut si o raceala la burta)... acum in luna aprilie menstruatia ar fi trebuit sa imi vina cel tarziu pe data de 23...am trecut si printr'o perioada destul de stresanta si m-am gandit ca asta ar fi cauza intarzierii..dar de 2-3 zile am un disconfort aproape continuu in zona pelviana si din cand in cand dureri ca si cele din timpul menstruatiei...voi face si un test de sarcina, dar pana una alta v-as fi recunoscatoare daca mi-ar putea spune cineva daca durerile alea sunt sau nu semne de sarcina...multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul