Inlaturarea frenului

01-12-2013
ovidiu36
Nu este medic/terapeut
ovidiu36
Salut! Am 20 de ani si de cand ma stiu am avut problema cu frenul penisului pentru ca este prea scurt si imi creaza disconfort in timpul erectiei. Am auzit ca se poate face o interventie chirurgicala prin care acesta se taie.

As vrea sa stiu cat dureaza o asemenea operatie si daca necesita internare/ingrijire suplimentara.
2 comentarii
0
24-09-2015, ora 00:08
Ionutzionutz
Nu este medic/terapeut
Ionutzionutz
Salut! Am 20 de ani si de cand ma stiu am avut problema cu frenul penisului pentru ca este prea scurt si imi creaza disconfort in timpul erectiei. Am auzit ca se poate face o interventie chirurgicala prin care acesta se taie.

As vrea sa stiu cat dureaza o asemenea operatie si daca necesita internare/ingrijire suplimentara.
0
26-09-2018, ora 19:14
doar eu22
Nu este medic/terapeut
doar eu22
salut, am si eu o problema asemanatoare, penisul nu se decaloteaza sungur, dar cand trag eu se decaloteaza usor, diar ca daca trag foarte tare ma doare frenumul
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul