Inflamatie in zona genitala

26-05-2015
Alex94old
Nu este medic/terapeut
Alex94old
Buna ziua, cand m-am trezit de dimineata nevoit sa ma duc la toaleta...am observat ca penisul este umflat mai exact marginea capului, tin sa mentionez ca am circumcizie facuta dar nu cred ca are legatura cu problema mea.Nu am niciun fel de simpotama de exemplu (mancarimi, dureri urinare, bube etc..) sunt putin speriat pentru ca nu am patit asa ceva niciodata sper ca un doctor specializat sa imi poata da un raspuns care sa ma linisteasca, va multumesc!
3 comentarii
0
26-05-2015, ora 18:58
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
ALEX verifica daca glandul se invineteste, daca nu cumva din cauza circumciziei pielea stranguleaza glandul atunci cand penisul este in erectie.
0
26-05-2015, ora 19:06
Alex94old
Nu este medic/terapeut
Alex94old
Am circumcizia facuta de la 5 ani daca nu ma insel, si nu am avut asa ceva.Dar momentan sa stii ca este ok din cate vad s-a lasat din umflatura.
Pielea umflata devenise rece ca si cum ai pune un elastic pe deget si-ti opreste circulatia sangelui devenind rece...
Tot nu stiu inca de la ce a fost...din spusele unor amice cu putina experienta in acest domeniu mi-a fost spus ca ar fi din simplu fapt ca penisul era sculat si am dormit pe el.
0
28-05-2015, ora 16:24
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Urolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.