Infectie hiv ?

19-09-2015
Andreirr
Nu este medic/terapeut
Andreirr
Acum o luna de zile am intretinut relatii sexuale cu o tipa am avut prezervativ dar dupa actul in sine am observat ca o parte din baza penisului nu era acoperita, dupa 2 zile am avut parte de o gripa imi curgea nasul si tuseam dar foarte putin la cateva zile o masea a inceput sa se umfle si daca trageam din ea iesea sange la diferenta de cateva zilea inceput sa se umfle mai multi dinti si de sus cat si de jos dar doar de pe partea stanga dupa o sapt a trecut raceala dar dintii au ramas la fel si un ganglion tot de pe partea stanga de sub barbie a inceput sa doara usor usor a inceput sa doara si gatul dar ce sa vezi doar pe partea stanga, in momentul de fata adica dupa o luna mi-am luat temperatura si am 36 cu 8 stari de voma nu am, scaune moi nu am, am facut so un test hiv si a iesit negativ in ultima luna am fost si stresat asta ca idee, se poate vorbii de o infectie hiv ?
3 comentarii
0
22-09-2015, ora 18:20
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Aceste simptome pot aparea din diverse cauze dar pentru linistea dvs. mergeti la un medic si eventual repetati testul HIV peste 6 luni.

O zi placuta!
0
22-09-2015, ora 23:09
Andreirr
Nu este medic/terapeut
Andreirr
Va multumesc pentru raspuns !
0
01-03-2018, ora 15:56
John 55
Nu este medic/terapeut
John 55
Bună ziua

O rana de deschisa în contact cu saliva unei persoane infectata cu HIV se poate transmite ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.