Infectie dentara

28-12-2015
Totosalvatore
Nu este medic/terapeut
Totosalvatore
Bună ziua am făcut un mic implant la dinţi din fata sus unde au fost piliţi şi îmbrăcaţi fără am scoate nervul de 3 zile am o infecţie chiar sub nara dreapta şi numi trece iau ca şi pastile augmentin am luat chiar 14 pastile de un gram vreau sa ştiu trebuie sa merg la un dentist sami scoată el infecţia sau sa continui cu pastilele va multumesc
2 comentarii
0
29-12-2015, ora 16:39
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Dragomir (Parnia) Alina
Buna ziua, adresati-va unui medic chirurg omf/ dento-alveolar sau dentist pentru a va explica pasii tratamentului. In functie de orasul in care sunteti, puteti merge la un cabinet dentar sau la sectie de profil din spital. Multa sanatate!
0
29-12-2015, ora 17:22
Totosalvatore
Nu este medic/terapeut
Totosalvatore
Bună alina as fi mers dar mă aflu undeva în anglia tocmai în celălalt capăt de lume şi de aia întrebăm dacă trebuie sa mai conţinui cu pastile sau sa merg neapărat la un doctor ca aici e puţin mai complicat sa mergi la dentist.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul