Implanturi mamare

09-04-2012
ancageo
Nu este medic/terapeut
ancageo
Helloo sunt noua aici... Cine ma ajuta si peee Minee.. Vreau sa-mi pun luna asta silicoane la dr Vitalie Stan
12 comentarii
0
09-04-2012, ora 21:03
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Si cum te poate ajuta cineva de pe forum daca tu nu postezi nici o intrebare, ci doar ne aduci la cunostinta ceva?
0
09-04-2012, ora 21:10
ancageo
Nu este medic/terapeut
ancageo
:) daaa ai dreptate
0
09-04-2012, ora 21:19
ancageo
Nu este medic/terapeut
ancageo
Vreau sa-mi fac o programare la dr Vitalie Stan... Cine poate sa ma ajute si pe mine cu o parere :)
0
10-04-2012, ora 16:05
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
cu o parere despre implanturi mamare sau despre doctor?
0
11-04-2012, ora 12:29
ancageo
Nu este medic/terapeut
ancageo
despre doctor :(
0
11-04-2012, ora 14:19
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Despre acest doctor, ca si despre ceilalti doctori in general, am auzit pareri pro si contra.Sunte fete foarte multumite de implanturile mamare, nemultumite de rinoplastii, dar am citit si de fete care au fost mutumite de pretul operatiei si nemultumite in final de cum aratau sanii si de cicatricile ramase.Pe oricine ai intreba si despre orice doctor ai vorbi, parerile sunt impartite, pentru ca nu stiu cat conteaza abilitatile medicului, dar mai important este faptul ca fiecare femeie e unica si fiecare organism reactioneaza diferit.
P.S. Ai mare grija ce silicoane alegi pt ca sunt clinici care folosesc "produse" nu tocmai OK(vezi scandalul cu implanturi produse de firma Poly Implant...pungile cu silicon industrial s-au spart...cererea era mare si in Romania datorita pretului mic)
0
21-05-2012, ora 08:32
eduta
Nu este medic/terapeut
eduta
buna!
sunt noua pe forum, am citit cateva comentarii vis/a/vis de operatiile pe care le/ati avut, ma pregatesc si eu pt un implant mamar si nu sunt hotarata in ceea ce priveste medicul, stiu doar ca vreau anatomice, sunt dupa un alaptat de 1 an si jumatate si sanii au 70 b, s/au lasat f putin.Ma gandeam la d/na dr Ana Maria Oproiu, a mers cineva la dansa? cunoasteti paciente sau ceva despre dansa?
multumesc
0
15-09-2012, ora 00:05
ramadan
Nu este medic/terapeut
ramadan
buna seara.as deori sa aflu si eu detalii despre implanturi cu silicoane.treaba e ca eu nu am sanii mici dar sunt lasati ce ma recomandati sa fac?o ridicare de sani sau un implant?un medic ma poate sfatui dar sunt in germania si as vrea sa stiu cum sa dau de un medic pe langa botosani sau iasi care sa ma poate ajuta!!!!cam cat ar costa o ridicare de sani si cat ar costa un implant?care e mai riscanta?care e mai bine?
0
19-11-2012, ora 11:21
juristcont
Nu este medic/terapeut
juristcont
NU iti recomand la Dr.Marincea Elena.
Cu o saptamana inainte de nunta m-am prezentat la Spitalul de Arsi din Bucuresti, asa cum mi-a solicitat dna. Dr. Marincea Elena pentru a ma examina (cea care m-a operat). Desi initial mi se solicitasera bani pentru ultima interventie, acum dna Dr. nu mai aducea aminte de acest lucru si mi-a spus doar "ne vedem dupa nunta!petrecere frumoasa!". Sotul meu, vazand acest comportament care ne dadea de banuit ca ceva nu este in regula (din nou), a intrebat-o pe dna Dr. daca intradevar sunt bine sau ne ascunde ceva. Raspunsul final al dnei Dr. a fost ca nu trebuie sa ne ingrijoram, totul este bine.
A trecut si ceea ce trebuia sa fie cea mai frumoasa zi din viata mea -propria nunta !
Din pacate nu am putut sa am luna de miere pe care mi-o planificasem, intrucat fiindca ma simteam rau(temperatura, frisoane) am mers la Timisoara pentru investigatii amanuntite, si prin RMN si ecografie, medicii au descoperit ca aveam hematom si infectie la sanul drept. Iti dai seama prin ce am trecut!!!
0
25-12-2012, ora 18:22
micky28
Nu este medic/terapeut
micky28
Buna.

Recomand dr. Isac Ina. Un doctor exceptional :)
0
18-01-2013, ora 12:48
vlad.elena82
Nu este medic/terapeut
vlad.elena82
Buna fetelor,
Vreau sa va spun ca o foarte buna prietena a mea a fost operata la Dr. Marcenco Natalia pentru implante mamare.Stiu ca si-a pus 400 cc. Au trecut cca. 4 luni si ea este foarte bine, sanatoasa si foarte multumita.Eu personal m-am operat la d-na doctor pentrul ipoaspiratie si brifaroplastie. Ma simt excelent, nu am suferit dureri de nici un fel si sunt incantata de felul cum arat acum.
O recomand cu caldura pe d-na dr. Marcenco Natalia tuturor doamnelor care doresc sa arate bine, frumoase si sanatoase.
0
19-01-2018, ora 01:52
FoxyRox
Nu este medic/terapeut
FoxyRox
Buna fete eu mi.am pus la Dr Stran C.tin la Bacau sunt fff multumita de prestatia dansului un adevarat profesionist, il recomand cu mare drag..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum îţi poţi influenţa forma sânilor
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •