Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 34 ..... 3218 3219 Înainte ›
1
01-04-2009, ora 14:07
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
mersi de raspuns camellie19 dar am dat la dr pe sait si nu apare nimic sa stii nici poze nimic decat ce face.Asi dori daca se poate sa-ti dau emeilul meu si sa te vad si eu daca nu te superi ce fel arati si ce implant tiai pus si cat tea costat pe tine
0
01-04-2009, ora 21:11
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
pentru fetele care siau pus implanturi la sani ziceti-mi si mie la ce dr v-ati operat si daca se poate sa fie din bucuresti ca eu sunt din galati.Va rog dati-mi mai multe detalii cat va costat daca va placut si sunteti multumite
0
10-04-2009, ora 18:15
khdana
Nu este medic/terapeut
khdana
s-a operat cineva la dr antohi?am fost la o consultatie la el si am a vut o relatie medic pacient ft buna..e primul meic pe care l-am consultata.asa ca nu am nici un termen de comparatie
0
13-04-2009, ora 23:44
ralys
Nu este medic/terapeut
ralys
Pt khdana..buna! Poti sa-mi spui te rog cat costa operatia la dr antohi? Si peste cat timp de la consultatie te poate opera? Analizele sunt incluse in pret sau trebuie sa ti le faci tu separat? Multumesc frumos si astept raspunsul tau.
0
14-04-2009, ora 10:59
khdana
Nu este medic/terapeut
khdana
Este 2900 cu proteze mentor forma anatomica si 2600 cu mentor rotunde.Eu am mai stabilit o consultatie dupa paste. si i-am zis ca vreau sa ma operez in perioada aia si a zis ca e ok... acum nu stiu ce progamari are a ramas ca il sun.Analizele sunt separat cam 3 milioane la clinica.Vezi ca are 2 clinici si la esthera e mai scump atat consultatia cat si operatia.
0
17-04-2009, ora 01:10
Rebeccaalina
Nu este medic/terapeut
Rebeccaalina
S-a intrebat careva pana acum de ce exista femei cu sani mici? Am cautat raspunsul pe net, insa nu l-am gasit. Cu mama nu vorbesc despre mai nimic (am 17 ani), insa si ea si sora mea au sanii dezvoltati, dar eu nu. Nu imi doresc sani imensi, insa nici plati. Pe aici, toata lumea vorbeste despre silicoane, dar m-ar interesa daca stie cineva cauza pentru care ei nu se dezvolta. Multumesc frumos si astept cu nerabdare raspunsurile voastre.
0
21-04-2009, ora 16:40
senopol
Nu este medic/terapeut
senopol
buna fetelor,
pe mine ma intereseaza operatia de ridicare fese sau implanturi.
stie cineva ceva?
care este diferenta?
am citit ca simona senzual a facut o astfel de operatie la doctorul martin in cluj?
am mai auzit si de doctorul stan de la bacau
stiti ceva de rezultate, urmari, preturi sau alti doctori care au mai facut astfel de interventii?
de mult timp imi doresc dar abia acum am prins curaj.
poate ma sfatuieste si domnul doctor popescu
va multumesc
0
21-04-2009, ora 19:44
gabrielama
Nu este medic/terapeut
gabrielama
Imi poate da si mie cineva mai multe informatii despre domnul doctor Nae Sorin???? Stiu ca lucreaza in cadrul clinicii MikoMed si Medico-Clinique. S-a operat careva la dansul?
0
22-04-2009, ora 19:56
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
mai fetelor cine sa operat l;a clinica nordestetica?vreau sami ziceti si mie sau cine a fost la consult la el si ce parere are?am anteles ca ia 2300 cu absolut toate incluse ce ziceti?este putin sau cei care ia mai muti bani asi baga si ei an buzunar?va rog oricine stie ceva sa-mi raspunda asi fi tre bucuroasa
0
22-04-2009, ora 19:58
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
camellie ami spui si mie cat te-a costat silicoanele la stan vitalie?ca eu asi vrea la calota de la nordestetica si mi ia 2300 ce zici?tie cat tia luat si ce parere ai despre dr?care tea operat?
0
26-04-2009, ora 12:20
emilia50
Nu este medic/terapeut
emilia50
Pt ELE1. Draga mea, chiar te intereseaza subiectul sau vrei doar sa-ti vezi mesajul postat pe forum? Ti-am dat idul meu si nr de tel sa-ti dau detalii despre operatie, dar nu te-a interesat. Eu am trei saptamani de cand am facut o asemenea operatie, m-ai sunat? Sa auzim numai de bine :))
0
26-04-2009, ora 23:49
alina.popa87
Nu este medic/terapeut
alina.popa87
Eu m-am operat in urma cu 8 luni la dr. Nae si totul a fost foarte bine: in afara de ceva dureri in primele 2 zile si inca 3 zile de febra musculara, nu am avut nici un fel de probleme, am fost f. bine tratata, rezultatul este in continuare f.f. bun. Eu v-il recomand cu toata increderea.
0
27-04-2009, ora 15:36
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
draga emilia sa stii ca esti cam rea An nici un caz nu vreau sa ami para scris si mie aioci ceva pe mine chiar ma intereseaza soi vreau un dr bun de aceea antreb mai multe si ami pare rau dar nu mi-ai dat telefonul tau asa ca asta e.Nu amj vrut doar psarerea ta saq stii
0
27-04-2009, ora 15:38
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
alina.popa87 ami poti zice si mie ce implanturi ti-ai pus si cat tea costat daca nu te superi?
0
27-04-2009, ora 16:32
alina.popa87
Nu este medic/terapeut
alina.popa87
2500 Euro, implanturi Mentor, m-a operat la cabinet, nu la spital.
0
27-04-2009, ora 16:33
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
mersi mult alina
dar are si cabinet anseamna ca e bine
0
27-04-2009, ora 18:51
Kaiuda
Nu este medic/terapeut
Kaiuda
Buna, care este cel mai mic pret din Bucuresti la implanturi?
cine doreste sa imi impartaseasca putin din experienta ei ? imi este putin teama este totusi un corp strain...
-*



(*modificat de administrator)
0
27-04-2009, ora 18:55
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
buna kaiuda nu mam operat urmeaza dar cel mai mic pret este la nordestetica la dr calota costa 2300 euro dar are toate incluse si analize si bustiera si spitalizare absolut tot si cred ca este un dr bun ca sau mai operat fete la el
0
27-04-2009, ora 18:57
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
nu stiu ca tu spuneaimai sus de antohi mie sincer nu-miplac pozele si nimic dar parerile fiecaruia sun diferite
0
27-04-2009, ora 19:30
Kaiuda
Nu este medic/terapeut
Kaiuda
am vazut pozele de la nordestetica si nu imi plac deloc.
0
27-04-2009, ora 23:10
kitti
Nu este medic/terapeut
kitti
Autor: ELE1 Data: 21-03-2009, ora 19:11
kitti sincer sa-ti zic nu de alta ca nu-mi place dar parca fata de alti doctori ia prea putini bani pe o astrfel de operatie adica sa-ti maresti sanii.Altii iau 3000 sau 3500 sau 4000 dar ea cu tot cu analize si restul ia doar 2500 de ce oare?tie cat ti-a luat daca vrei sa-mi zici ce implanturi ti-ai pus?sunt mari?au esit cum te asteptai?

ELE, sper sa nu te superi ca am postat raspunsul tau, dar atunci pretul de 2500E ti se parea prea mic pentru operatia de marire a sanilor (adica suspect de mic, din cate am inteles eu). Acum vad ca pretul, , cel mai mic" a devenit principalul tau criteriu de a alege medicul (2300E nu ti se mai pare suspect de putin?). De ce te-ai razgandit?
0
28-04-2009, ora 01:23
gabrielama
Nu este medic/terapeut
gabrielama
Alina.Popa87 ai spus ca te-ai operat la dr Nae acum 8 luni, imi poti spune la ce cabinet si daca nu te superi cat de mare a fost implantul (ma refer aici daca a fost mai mare de 300) si dupa cat timp ai renuntat la bustiera. Iar cicatricea este vizibila rau?
0
28-04-2009, ora 09:36
khdana
Nu este medic/terapeut
khdana
Degeaba va uitati la pozele de pe site.Conteaza foarte foarte mult sanul pielea circumferintza etc...iar in plus...tu ii spui medicului cum ii vrei (ex aca ii vrei mai plini sus..sau daca ii vrei putin lasati..etc)..iar el da comada la proteza de silicon(care are 3 dimensiuni) in functie de de ce spui tu;Fiecare tre sa isi aleaga medicul care-i inspira incredere.pana la urma sa pui silicon nu e o arta.
0
28-04-2009, ora 12:21
Kaiuda
Nu este medic/terapeut
Kaiuda
cred ca cel mai mult m-ar ajuta recomandarile celor care au trecut prin asa ceva, eu locuiesc in germania si nu as avea timp suficient sa umblu pe la n.. cabinete, deaceea pt mine conteaza pozele, iar siteul clinici ar trebui sa fie cartea de vizita dupa care sa optam pt alegere. daca exista asa de multe exemple ar trebui totusi sa se puna mai multe poze demonstrative.
0
28-04-2009, ora 16:16
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
kaiuda nu ma supar pe tine dar mie nu mi se pare pretul mic deloc am o prietena care si-a marit sanii si a dat 2500e nu cred ca e putin si an al doilea raqnd acei dr care iau mult cica au renume si stai linistita ca restul banilor ai baga an buzunar.Si am anteles de la ea ca e un dr de treaba si depinde ce ati doresti si tu nu te mai uita la poze degeaba ca tu nu ai swanii la fel asa ziceam si eu dar chiar nu conteaza pozele ci dr.Dar alta fata nu sa operat la el ca ai facea sub muschi si ia a vrut sub glanda atata tot si sa operat la aesteticline cu2500 europ asa ca nu te mai speria ca nu e mult atata ia si dr grecu depinde cacum si de sanii tai sa stii.Eu oricum la nordestetica ma operez nu vreau sa le bag bani altora an buzunar sa stii si sa stii ca an mare parte depinde de sanii tai
0
28-04-2009, ora 16:18
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
si khdana are dreptate ca conteza sanul tau si daca ai ancredere an dr care te opereaza sa stii si sa ai spui tot ce vrei ca nu are cum sa nu iasa Mai stiu si alte fete care sau operat la el si sun super multumite de dr calota de la nordestetica
0
28-04-2009, ora 16:21
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
si di cate am auzit kaiuda implantele cele mai bune sunt rotunde ca nu fug ca cele an lacrima cica poti avea probleme cu ele dar daca te hotarasti poate ami spui si mie la ce dr te duci si bafta si ai ancredere an tine
0
28-04-2009, ora 17:42
maria_01
Nu este medic/terapeut
maria_01
Kaiuda, ti-o recomand pe doctorita Brezeanu Cristina (lucreaza in Bucuresti la clinica Apolo). Eu am facut acesta operatie cu cateva luni in urma si acum sunt fericita posesoare a unor sani de care sunt foarte mandra (adica au iesit exact cum mi i-am dorit...si in plus arata foarte natural). Este o operatie care merita facuta! Cat despre alegerea doctorului, eu am ajuns la doamna dr. cu o colega de-a mea pe care o operase la nas. Mi-a placut din prima clipa, iar acum consider ca am avut mare noroc. Este foarte important sa gasesti un doctor bun, care sa fie capabil sa inteleaga ce iti doresti, si apoi sa si realizeze acest lucru. Ca sa-ti faci o idee, poti intra pe siteul ei personal sa vezi ceva poze.
0
28-04-2009, ora 18:05
Kaiuda
Nu este medic/terapeut
Kaiuda
Multumesc mult pt recomandare dar nu gasesc siteul:( de preturi imi poti spune ceva?
0
28-04-2009, ora 18:16
ELE1
Nu este medic/terapeut
ELE1
maria_01 sincer tie ti-au placut pozele de la dr cristina brezeanu?fac si eu ca multe fete cred ca nu dupa opze trebuie sa ne luam dar ami zici si mie ce implant ti-ai pus si cat te-a costat?ca dn cate am auzit ia 2600e nnu?dar te rog poate ami dai si mie emeiul tau sa vad si eu pozele cu tine daca nu te super sau ati cer prea mult
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 34 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •