Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 184018411842 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
07-10-2015, ora 10:23
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Wow mnemonica, ce transformare si mai ales fara ridicare ! Felicitari dr tau !!!
0
07-10-2015, ora 10:27
elena2828
Nu este medic/terapeut
elena2828
Multumesc moni. Si ai tai, rezultatul este super !!! Ne auzim zilele astea, oricum :D:*

Panda, eu vad in poza ca ai oasele f mici si esti slabuta, cred ca marimea aleasa este foarte buna. Eu am anatomic 260 cc (marime care pe unele fete poate parea inexistenta) dar, pentru corpul meu sunt foarte ok.
0
07-10-2015, ora 10:28
mnemonica
Nu este medic/terapeut
mnemonica
CataLi, intimissimi au si catalog in romana sau un site de unde se poate comanda, dar din Ro?Am vazut ca au magazin de prezentare in bucuresti, dar in Constanta nu am vazut prin nici un mall firma asta :( Multumesc anticipat :*
0
07-10-2015, ora 10:31
mnemonica
Nu este medic/terapeut
mnemonica
Kamy multumesc mult. sunt f multumita intrADEVAR ;)

ELENA deabea stept sa ne auzim. suna-ma cand poti ;) pup.
0
07-10-2015, ora 10:45
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
mnemonica chiar ai un rezultat supeeerr! arata ft ft bine!!

elena asa este. sunt un pic mai inalta decat tine, am 1.68 dar am 51 de kg. oricum, rezultatul il urmaresc sa fie unul ca al tau pt ca imi place la nebunie! 😍 am vazut ca ai forma anatomica, dar ca marime mi se pare ca arata perfect pt tine
0
07-10-2015, ora 10:56
vivianne
Nu este medic/terapeut
vivianne
Fetelor, in 10 am programare la Dr. Horia Siclovan!!!1 Abea astept sa ma operez, am un sot extraordinar iar de ziua mea primesc cadou operatia :D.pe langa asta ard de nerabdare sa vad ce mi se potriveste si cat :D. In ceea ce priveste acidul hialuronic un buze stiti pe care in Arad ? Multumesc ! Va pooop sunteti superbe !! :*
0
07-10-2015, ora 11:27
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Gata si consultaţia :D
Foarte dragut doctorul. Am ramas sa fac operaţia pe 20 Octombrie.
A zis ca am o forma f frumoasa si mi-a recomandat mai multe mărimi..375 rotund...375 anatomic 390 395 430.proiectii de 5, 3 si 6. Help pls pentru ca nu stiu ce sa aleg :((.
0
07-10-2015, ora 11:39
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Mmemonica, am uitat sa iti zic, cauta pe facebook Lace and Co si gasesti acolo o gramada de sutiene de dantela frumoase fara armatura😁

Aniela, la ce dr ziceaicca te operezi? Si eu am pe 20, daca ai cu dr Totir sau Ionescu poate ne vedem la spital 😁
0
07-10-2015, ora 12:03
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
La Totir 😁😇
Pe 20 Octombrie si tu??
Atunci sigur ca ne vedem, doar suntem colege de suferinţa 😅
0
07-10-2015, ora 12:06
Siarte
Nu este medic/terapeut
Siarte
Buna fetelor! azi am ajuns acasa, ma simt bine, am mers deja vreo 500 de m pe jos pana la farmacie;)) nu prea am dormit azi noapte din cauza spatelui, m-a terminat:)) tot nu am dureri prea mari, cam o febra musculara, ma feresc sa folosesc prea mult mainile, ma ridic din abdomen, etc. Mi-am vazut sanii si aseara si azi si mi se par uriasi, cupa D la bustiera, sunt imflamati si putin rosii de la bandaje, dar ii ador!!! Mi-a pus implant 335 anatomic Allergan! Il Recomand din sulfet pe dl dr, e foarte grijuliu si atent. Va pup si Multumesc pentru grija 😘😘😘😘
0
07-10-2015, ora 12:16
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Ma bucur Aniela ca a fost ok consultatia..cat despre forma si marime depinde ce vrei tu anatomic sau rotund...eu am anatomic 390 si imi par foarte ok ca si marime..si forma imi place mult...oricum sa ceri si parerea doctorului..ca poti sa mai mergi inainte de operatie sa stabilesti marimea...
Bravo Siarte..bun venit in randul nostru :)))))))
0
07-10-2015, ora 12:23
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Merci Andreea :*. I-am cerut si parerea doctorului dar de emoţii am uitat ce a zis :))).
Siarte felicitări si abia astept sa iti văd noile achiziţii :D.
0
07-10-2015, ora 12:34
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Oricum eu zic ca tu si avand ceva san sa mergi pe 390 anatomic..vor arata naturali si tu ii ai si apropiati si au si o forma foarte frumoasa..acum depinde de tine..mult succes :*
0
07-10-2015, ora 12:41
kikino
Nu este medic/terapeut
kikino
Siarte ma bucur ca esti multumita!!! Si eu sunt inebunita de sanii mei...deja ii iubesc maxim jur!!! Am fost ieri la controlul de 7 zile si a zis ca totul e perfect... mai port acceasi fasa inca o sapt si abia apoi imi da toate bandajele jos si raman cu bustiera.
Eu zic sa ii asculti toate sfaturile ca avem numai de castigat de pe urma asta.omu e dat naibii pe bune.deci din ce oribilitate aveam eu am niste sani bomba.

Panda.eu zic ca 225 este foarte mic si o sa iti para rau...am o prietena( bine femeia are vreo 48 de ani) si si-a pus la fel dar ea e si mica de inaltime si para zici ca nu are nimic.deci daca nu ar fi forma frumoasa dar ca marime e la fel sincer...eu zic sa ii spui doctorului sa iti puna maxim cat poate el adica cat iti suporta corpul...si el cu siguranta va sti cat sa iti puna...nu le exagereaza deloc.

Doamne deci va multumesc maxim ca scrieti aici toate ca asa citim si ne mai linistim cu gandurile pe care ni le facem in cap...
0
07-10-2015, ora 12:50
elena2828
Nu este medic/terapeut
elena2828
Parerea mea este ca totul depinde de proiectie si nu de gramaj :) Dar este doar parerea mea, eu sunt cu proiectia :)) la fel cum spunea si Karla mai demult - de fapt eu vorbind cu ea inainte de operatie, am inceput sa fiu setata pe proiectie.
Siarte, kikino felicitari ! :)
0
07-10-2015, ora 13:05
Aniela015
Nu este medic/terapeut
Aniela015
Andreea esti o dulce. Ai fost de mare ajutor in alegerea doctorului :*. Ma gândeam la fel pentru ca are proiecţia de 6 cm la fel ca si cel de 430.
Tu ii simti grei ?:-s imi e frica sa nu simt ca ii pierd :))
0
07-10-2015, ora 13:21
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Felicitari Siarte si recuperare usoara! Gheata potoleste foarte bine durerile provocate de inflamatie.
0
07-10-2015, ora 14:06
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Nu ai pt ce Aniela...la fel era si frica mea sa nu fie grei..asa simteam si eu cand am facut proba :)))) Insa nu sunt grei deloc..se aseaza..acum am si uitat ca am avut vreodata sanii mici..:))
Ai facut alegerea ff buna in privinta dr..vei vedea :))
0
07-10-2015, ora 15:49
CataLi
Nu este medic/terapeut
CataLi
mnemonica, eu le vedeam mereu in magazin fizic, in Bucuresti. Imi pare rau, nu am stiut ca acolo nu este magazin. De pe site-ul oficial nu-mi dau seama daca fac si livrari obisnuite in Ro. Mai sunt insa si alte magazine de lenjerie in malluri (jolidon etc.), vezi poate iti surade ceva, daca nu de ochit vreunul din danteluta pe la C&A, H&M sau NewYorker, desi mai rar aduc.
0
07-10-2015, ora 15:49
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Da, aşa se pare fetelor, proiectia schimba totul, nu Gramajul, eu nu ii vroiam proiectaţi, si acum îmi pare rău, e mica proiectia la 375cc rotund, medii ca dimensiune dar nu au proiectie..doar5.0, anatomic are proiectie mai mare. Am tot citit ca implantul rotund in multe cazuri arată fake, nu neaparat, asta in faza de început, in timp se mai aseaza, si partea de sus mai coboară, chiar si medicii in multe caZuri nu mai realizează dacă un implant e rotund sau anatomic. Felicitări fetelor operate curând, bafta Lory, totul va fi bine!
0
07-10-2015, ora 16:07
elena2828
Nu este medic/terapeut
elena2828
Chanell, nu are de ce sa iti para rau. Sanii tai arata super super bine ! Si mie una imi par mari ai tai :). Chiar mi se par super.
0
07-10-2015, ora 16:25
mnemonica
Nu este medic/terapeut
mnemonica
Panda multumesc mult atat ptr aprecieri cat si ptr recomndarea de sutiene. O sa caut pe net diseara, sper sa aiba in Ro.
CataLi acum doar ce am venit din orash pe nos si m-am oprit la un jolidon si am gasit unul dar nu pot sa spun ca ma da pe spate. Mi-am gasit unul mai de toata ziua asa ;)
oricum mai vreau sa-mj iau, poate gasesc ceva mai sexy sper.
0
07-10-2015, ora 16:40
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
Kikino, eu am vb cu domnul dr si a zis ca mai mult de 255cc nu vrea sa imi puna:)) deci cu asta raman, mi-a zis ca asa o sa ajung la o cupa C plina..proiectia, sincer, nu stiu care e pt ca m-am uitat pe site-ul de la mentor si am cautat si am gasit doar la moderate profile 255 si dr a zis ca imi pune moderate plus profile si acolo am gasit doar 250cc, desi nu stiu sinceeeer care e treaba, cred ca a gresit fara sa isi dea seama, dar a zis clar ca imi pune moderate plus profile, celalalt mai mare nu vrea:)) o sa mai sun sa vad, dar oricum nu cred ca o sa fie cazul la mine de boob greed:))) imi e frica sa nu fie prea mari pt mine:(

Mnemonica, n-ai pt ce! Pagina aia de fb este din romania, deci stai linistita! Poti sa mai incerci sa cauti si pe un site postolatieva, daca imi aduc aminte bine. Plus ca e tot din ro! Preturile nu stiu care sunt, nu mi-am luat pt ca nu aveam ce sa pun in ele:))) mai ales ca majoritatea sunt fara burete..dar de frumoase, sunt frumoase.

Felicitari, siarte!! Ma bucur ca esti super ok si esti multumita complet! Abia astept si eeeeuuuuu
0
07-10-2015, ora 17:04
Siarte
Nu este medic/terapeut
Siarte
Multumesc Helen pentru sfat, ma calmeaza maxim gheata, fara simt ca imi pocnesc;)).
Kikino, ascult cu sfintenie ce zice, cel mai tare mi-e frica sa nu dorm pe o parte fara sa imi dau seama in somn. Cat sunt treaza, stau cuminte:)) Imi iubesc sanii deja si el a zis ca acum sunt foarte urati dupa cum o sa fie la final cand se aseaza( mie mi se par bestiali asa:)))
Daca mai aveti trucuri after, va rog sa mi le impartasiti:))
0
07-10-2015, ora 17:23
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Siarte poti sa te dai pe sani cu gel de arnica..reduce inflamatia...ajuta mult :* recuperare usoara
0
07-10-2015, ora 17:57
Siarte
Nu este medic/terapeut
Siarte
Sunt badajata si mi-a interzis sa dau bustiera jos pana la controlul de la 7 zile, Andreea. Nici dus nu am voie sa fac, adica sa nu umblu deloc in zona:)) Voi ati auzit un zgomot de la sani ca o punga de apa pe jumatate plina? 😂😂
0
07-10-2015, ora 17:59
helen2015
Nu este medic/terapeut
helen2015
Cu drag, Siarte! Cred ca eu am fost cea mai plangacioasa...Dar a trecut. :) Acum la aproape 3 saptamani e mult mai bine.
0
07-10-2015, ora 19:11
panda.
Nu este medic/terapeut
panda.
fetelor, am o alta intrebare :D voi cum ati facut cand ati mers la epilat? :)))
0
07-10-2015, ora 19:19
ghiocell
Nu este medic/terapeut
ghiocell
Elena, ai mersaj privat!mersi :)
0
07-10-2015, ora 19:35
bela25
Nu este medic/terapeut
bela25
Siarte, zgomotul acela este chiar apa din tesuturi care in urmatoarele zile se va muta in abdomen, asa ca daca vei avea o burta mai mare, acesta este motivul.
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 184018411842 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •