Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 179617971798 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
04-09-2015, ora 12:22
Adelaaa3
Nu este medic/terapeut
Adelaaa3
Buna fetelor! Sunt noua aici :D desi citesc acest forum de ani. Planuiesc sa ma operez luna aceasta dar nu ma pot decide...la ce doctor..asa multe rezultate frumoase.
Imi poti spune Ella te rog, daca aveai ceva sani inainte, pentru ca rezultatul e superb. Am sani f mici si mi-as dori macar 375 :D aa si fetele operate de Dr Popescu..credeti ca pune marimi mai mari? super rezultate.
Recuperare usoara va doresc !
0
04-09-2015, ora 13:15
Lotusflower
Nu este medic/terapeut
Lotusflower
Cu placere dudunika, mai mult curaj! Operatia nu ae desface, dedesupt suntem cusute in straturi, nu doar la piele unde vedem noi:). Relaxeaza te, fa ti dus, ajutata daca e cazul, da i cu crema hidratanta...admira i:). O sa treaca.
Eu am azi o luna, sunt ok, mai simt intepaturi cand si cand, mi am reluat activitatile, dar mai precauta, port bustiera in continuare, pana la doua luni. Mai fac pauza ziua, dar nu fac nimic in timpul asta.
0
04-09-2015, ora 15:16
MoraCamelia
Nu este medic/terapeut
MoraCamelia
Buna, fetelor. Va tot urmaresc discutiile de ceva timp. De mult imi doresc o augmentare mamara, insa nu am avut curaj sa recurg la o astfel de interventie pana acum. Am sanii destul de mici, credeam ca dupa sarcina si nastere se vor mai implini si ei putin, insa nu se observa prea mare diferenta...O prietena mi-a recomandat sa merg la dl dr Calin Dobos. Cine a mai mers la dumnealui si e dispusa sa imi povesteasca putin cum a fost? Mersic :*
0
04-09-2015, ora 15:56
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Moracamelia Am intrat pe profilul tau si am vazut la cele 11 comentari post de tine ca ti.ai facut deja implant la dr călin dobos, de ce acum nu mai ai? Mi.ai postat la topicull meu "Lifting sprancene" ca ti.ai facut si un lifting temporar la dr călin dobos. Îmi pare rău fetelor ca nu pot posta poze pe forum sa va luminez si pe voi. Măcar moracamelia fa.ti profilul privat ca vede toata lumea ca minti.
0
04-09-2015, ora 15:58
stella_luna
Nu este medic/terapeut
stella_luna
ai observat tarziu Kami.
0
04-09-2015, ora 16:01
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Măcar eu vreau sa observ dar unele fete care isi doresc cu adevarat sa găsească un medic nu isi dau seama. Si daca le spui Nu te cred
0
04-09-2015, ora 16:16
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Mie putin imi pasa eu am vb pe wats up cu vreo 6 fete operate de dr totir plus inca cu 2 care urmeaza sa se opereze deci profilurile lor nu sunt fake...si au rezultate foarte frumoase...asta e ceea ce conteaza..si nu cred ca si wats upul e fake...eu am incredere 100 % in acest doctor...plus ca opereaza in aceiasi clinica in care opereaza si dr antohi si dr ionescu...si plus ca i.a reparat sanii danielei ghiorfi acum un a n operatie care a durat 4 ore...pt alt doctor ii distrusese si avea probleme...scrie atat pe pagina lui cat si pe net...pe mine niste simple comentarii nu ma pot da inapoi..
0
04-09-2015, ora 16:25
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Doamne fereste. Dar cine a vb despre tine andreea sau dr tau? Eu am zis ca o parte din ele sunt fake, nu toate
0
04-09-2015, ora 16:30
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Îmi pare rău sa te dezamagesc andreea dar danyela gyorfi si a schimbat implanturile adică a doua intervenţie ptr ca expirasera implanturile puse in 2000 cu ser fiziologic apoi dupa nastere le.a schimbat din nou fiind ca se lăsaseră. Da ultima intervenţie a fost făcută de dr totir.
0
04-09-2015, ora 16:56
blaura
Nu este medic/terapeut
blaura
Doamne, Kamy, m-am uitat si eu...pffff.scrie ca are implant si ca e multumita de medicul respectiv :))))) Acum cere parerea despre el???? Hmm...miroase dubios ;) si azi pe la 11 scria la subiectul 'lifting' asa: '
Iti recomand sa mergi la dl dr Calin Dobos. Si eu am apelat la serviciile dumnealui. Aveam sanii destul de mici si lasati asa ca am optat pentru implanturi in combinatie cu lifting mamar, iar acum sanii mei au un aspect tineresc si ferm. Au trecut deja 2 ani de la operatie si sunt foarte multumita. Chiar recomand. '
0
04-09-2015, ora 17:19
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Din pacate nu este singura. Eu am gasit 4 asemenea specimene aici. Nici nu ma mai obosesc sa atrag atentia, nu ma baga nimeni in seama. Este ff simplu sa iei poze de pe net sau sa pui poze cu propriile paciente si sa apreciezi operaţia si medicul. Nu generalizez, normal doar am vrut sa se tina cont si de asta. Mi se pare cel mai dubios faptul ca cel mai mediatizat medic, care a avut parte de multa reclamă si popularitate aici este criticat si judecat si are rezultate dezastruoase. Oare e întâmplător? Nu cunosc nimic in sensul asta doar ma intreb...
0
04-09-2015, ora 17:58
stella_luna
Nu este medic/terapeut
stella_luna
Draga Kami..eu am observat de multa vreme, dar nu m-am obosit...una avea sani aici, cica operata de cateva zile si era foarte bronzata.in conditiile in care nu ai voie sa stai la soare inainte de augumentare cu 3 saptamani, dar...na...sunt in trend..
Andreea draga...a comentat cineva de Totir, Ionescu, Popescu? Pur si simplu.era o constatare a ceea ce se intampla! Nu este drept sa se promoveze excesiv un anumit doctor si cand vine cineva cu alta idee, cum este cazul lui Kami.sa fie indrumata catre altcineva doar pentru faptul ca nu ii apare numele pe forum...asa cevaaaaaa.
Ma bucur ca in sfarsit am gasit pe cineva care nu se duce de nas asa usor...si ma refer la Kami...din pacate sunt prea putine..
0
04-09-2015, ora 18:08
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Tocmai, eu nu am avut nici o părere despre nici un medic pro sau contra nu o sa fac niciodata asta. Am sa comentez despre operatia mea si medicul meu la momentul respectiv. Faptul ca am zis ca doctori cei mai tineri au fost rezidenţi celor mai in varsta nu mi.se pare ca am vb urat e ceva firesc. Mi.se pare la fel de normal sa iti lauzi doctorul care te.a operat daca esti mulţumită, asta nu inseamna ca ceilalti nu sunt buni, doar atâta am vrut sa spun. Doctorul pe care l.am ales nu a auzit nimeni de el, totusi se umpluse recepţia de fete cat am stat la consultaţie. Sunt de părere ca cei mai in varsta medici nu au timp de forumuri de genul asta. Sunt atâta de vechi in domeniu ca nu au nevoie de reclama.
0
04-09-2015, ora 18:30
stella_luna
Nu este medic/terapeut
stella_luna
Sunt total de acord cu tine Kami, nici eu nu m-am operat la cineva care e supermediatizat aici si totusi nu am ce sa-i reprosez..in fine...
Sa ai succes Kami la operatie!!
0
04-09-2015, ora 18:33
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Kamy draga, tin sa precizez, bati apropouri degeaba, faptul ca ti-am dat un sfat sa cauti aici pe forum un medic este pentru ca erai nehotarata si nu stiai nimic de medicul respectiv, m-am gandit ca ar fi riscant sa te opereze un medic despre care tu ai zis ca nu sti nimic.Eu nu discriminez medicii de care nu am auzit ATENTIE!!!Daca nu crezi in acest forum de ce esti aici?!Da, normal ca sunt conturi fake, dar cred ca oricine isi poate da seama care sunt(cele care se insista ft.mult pe acel medic).Cel mai bine este sa i-ei legatura cu fetele operate aici sa-ti trimita detalii poze, fb, eu asa am facut si cred ca orice fata de aici care i-a atras atentia o operatie sau mai multe.
0
04-09-2015, ora 18:53
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Alina nu bat nici un apropo, Da, am cerut parerea ptr ca nu stiam nimic. nu am spus celor apropiati ca vreau sa fac operaţia asta, am vrut sa fac totul de capul meu. De asta sunt pe forumul asta. Acuma stiu, am vazut Mi.sa arătat cum sta treaba si cu medici si cu silicoanele si cu forumul asta. Eu singura am spus ca nu am auzit de dr meu ptr ca văzusem doar o persoana aici operată de el si desigur nu stiam cum si de cine este manipulat forumul si conturile fake care sunt mai mult de jumate.
0
04-09-2015, ora 18:59
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Sunteti vreo' 3 fete aici, care nu sunteti operate de medici 'cunoscuti', sa-mi spuneti si mie ce inseamna pentru voi 'cunoscut', care a-ti format un fel de 'coalitie' cum ca restul forumului are ceva cu voi, eu cred ca asta asteptati si asta vreti voi sa vedeti.Nu isi bate nimeni capu' aici, stati linistite mai ales ca nimeni nu are de castigat.Cum zicea o persoana de aici, ca asta este farmecul anonimatului.Daca farmecul anonimatului este sa fi aroganta si rautacioasa, asta spune multe despre tine ca persoana!!!Cred ca forumul nu are nevoie da aroganta si rautate!
0
04-09-2015, ora 19:03
augustinez
Nu este medic/terapeut
augustinez
Eu am fost operata in Cluj, la Fodor Lucian, la recomandarea unei prietene, locuiesc in Spania de 5 ani, la o consultatie aici mi-au cerut 5200EU pentru implant anatomic. Exagerat! Is ft. multumita ca l-am ales!
0
04-09-2015, ora 19:15
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Kamy, si eu am citit forumul cap-coada si supraevaluezi situatia, in nici-un caz nu sunt mai mult de jumate' fake.Repet cred ca orice persoana de aici face diferenta intre fake si real, repet, cred ca oricare persoana a cerut informatii daca i-a atras atentia o operatie.
0
04-09-2015, ora 19:16
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Normal ca esti anonim aici e un forum nu facebook alina, plus ca inca nu am fost operata deci nu am ce sa fac la profil, Si nu ai dreptate deloc de a lungul timpului au fost multe discutii despre promovarea si blamarea unor medici, urmăresc forumul de 1 an. Am citit trei sferturi din pagini. Cred ca este invers vreo 3 persoane sunt deranjate de alti medici 😆
0
04-09-2015, ora 19:17
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
😅😅😅😅tu cred ca nu ai auzit de "fake" reusite.
0
04-09-2015, ora 19:22
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Eu cred ca tu nu ai auzit de respect!
0
04-09-2015, ora 19:24
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
@Adelaaaa3 multumesc frumos.. nu aveam sani deloc..sub san am 69 iar peste sani inainte de operatie cred ca aveam 72 deci zero :)))..
0
04-09-2015, ora 19:28
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Da? Si de unde reiese asta? Tu ti.ai luat tot forumul de partea ta 😅😅😅 desi doar tu si andreea a.Ti fost deranjate de comentariile mele, daca nu gresesc. Desi daca voi nu promovaţi anumiti medici si nici nu aveti si alte conturi fake, de ce va r deranja?
0
04-09-2015, ora 19:36
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Sa inteleg ca intelegi mai greu, asta incerc sa-ti explic ca nu are nimeni absolut nimic cu voi...Doamne!Tu bati app de zici ca cine stie ce s-a intamplat, ti-am dat un sfat!Daca faceam reclama ti-l bagam pe gat din prima pe medicul meu.Da?Nu inteleg de ce insisti atat, da ok ai informat pe toata lumea ca mai mult de jumate suntem fake si ca ceea ce vedem nu e ceea ce pare ca sute de persoane de aici sunt efect de turma si nu au alceva de facut decat sa faca regii si sa le transcrie aici.
0
04-09-2015, ora 19:50
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Eu cred ca tu înţelegi greu, asta am zis si eu observ ca nimeni înafară de tine nu insista. Eu am zis f clar ca nu cu sfaturile date am avut eu treaba, dar nu ma mai obosesc sa iti explic. Regiile astea nu se fac gratis asta e si ideea, dar tu fa te ca ploua, ca tu esti desteapta si eu proasta. Asta e n.am avut noroc. Ptr fetele deştepte intradevar regiile astea se fac pe ml de botox sau acid h sau alte servici si reduceri.
0
04-09-2015, ora 20:02
Alina Ant
Nu este medic/terapeut
Alina Ant
Eu insist pt ca vreau putin respect pt.acest forum, pe baza lui mi-am ales medicul, iar operatia a decurs exact cum mi s-a descris aici.De cand ai intrat aici ai jignit, ne-ai facut efect de turma, fake-uri, medici care nici nu visau la implante de cand medicul tau face operatii.Cine are dubii in privinta mea, am acte, chitanta, garantie, poze cu evolutia sanilor, bine, ft.multe fete mi-au cerut informatii si le-am ajutat cu drag.Tu cu ce ai ajutat pe aici, pune-ti si tu asa o intrebare retorica.Discutie incheiata, m-am coborat destul de mult la nivelul tau!
0
04-09-2015, ora 20:08
glow19
Nu este medic/terapeut
glow19
@Ramy zozoo Eu am 5 luni de la opratie, ma simt f bine, ca si cum nici nu as fi avut o interventie chirurgicala. Sunt totusi atenta cand dorm, cred ca am ramas traumatizata din primele saptamani de dupa operatie cand trebuia sa dorm doar pe spate, mereu aveam teama sa nu ma intorc pe o parte, iar acum uneori ma trezesc cand ma intorc, nu ca ma doare ceva, doar speriata. :))

@Ella1Ella Ai un rezultat superb, sa te bucuri de el! Stiu ca ziceau unele fete la inceput ca sunt mici, dar ai vazut si tu ca s-au marit mult dupa ce s-au relaxat sanii si s-au asezat frumos.
0
04-09-2015, ora 20:19
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
Multumesc glow19.. chiar au prins mult volum fata de la inceput si sau asezat cat de cat..eu una sunt foarte multumita
0
04-09-2015, ora 20:27
kamy-93
Nu este medic/terapeut
kamy-93
Te.ai facut si moderator acum 😅😅😅. Eu nu am zis ca medici nu visau la implant ci unele fete. Cred ca nu sti sa citesti. Fakeurile sunt un adevar recunoscut chiar si de tine si nu reprezintă o jignire. Iar am spus ca nu îmi place mie personal efectul de turma iarăsi nu e o jignire dragă. Eu nu am comentat la adresa ta sau a profilului tau. Daca tu te.ai simtit e problema ta. Dar de unde sti tu care e nivelul meu? Eu cred ca asta este o jignire reală. Sunt mult prea finuta sa iti zic ce cred eu despre tine. Asta inseamna sa ai respect.
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 179617971798 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •