Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 177017711772 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
02-08-2015, ora 05:02
c.alexa
Nu este medic/terapeut
c.alexa
@lexteodora parerea mea sincera este sa te duci sa mai vorbesti inca o data cu el, dar bineinteles sa incerci sa pleci de acolo cu toate raspunsurile la intrebari tale. Plus ca acest forum ne da posibilitatea sa ajungem destul de informate in fata doctorului ceea ce conteaza enorm. Despica firu n patru cu el si afla in cel mai mic detaliu orice nelamurire ai. Eu pana in octombrie nu ma pot opera din cauza unor nunti (pt ca nu vreau sa risc nimic in perioada de refacere) si nu mai am stare(mi am "terorizat" iubitul vorbindu i cu orice ocazie de sani:)) ) :(. Nu mai am rabdare!!! Prin septembrie ma duc si la o consultatie cu domnul dr Totir. Abia astept!

Fetelor sunteti foarte tari toate, va apreciez pentru curaj si pentru chinul indurat in toata perioada de refacere!!!! :*

In zilele urmatoare voi pune o poza cu sanii mei.
0
02-08-2015, ora 10:44
Esdi
Nu este medic/terapeut
Esdi
C.alexa, multumesc ! Nu am avut glanda deloc, doar niste sfarcuri ! Mult succes si sa iti iasa si tie niste sani frumosi ! Xx
0
02-08-2015, ora 12:44
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Buna fetele! Cum va simtit? Va doresc o duminica frumoasa!
0
02-08-2015, ora 12:54
Lotusflower
Nu este medic/terapeut
Lotusflower
Buna Chanel, super poza :) !
Eu.doar maine nu i poimaine.. I m next :)
0
02-08-2015, ora 16:00
22Ana
Nu este medic/terapeut
22Ana
O duminica frumoasa si tie Chanell! De 2 zile ma simt mai bine, nu mai simt ce simteam acolo inaintru si m-am mai linistit :*
0
02-08-2015, ora 16:31
wanna
Nu este medic/terapeut
wanna
Buna,

Eu incep sa ma simt cat de cat mai bine...durerile au trecut...noaptea e cel mai greu...ba chiar pe seara o sa ies la o plimbare in parc :)

:*

Chanell super foto :*
0
02-08-2015, ora 19:31
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Multumesc fetele, ma bucur pentru voi toate sa ajungeti sa fiti bine sănătoase, sa treaba toate durerile, sa dormiţi bine:)" sa va simţi lafel de bine cum ma simt eu, si chiar mai bine! Eu deja uneori ridic câte ceva care e mai greut si nu realizez, nu ma tine nimic, nu ma doare... Si sânii uşor, uşor o sa i simţit ai vostri.
@Lotusflower operaţie uşoară si cât mai putine dureri si refacere rapida!
@ Vanna ma bucur mult ca te simţi bine, nici nu ti imaginezi cum e la puţin Timp sa ieşi sa te plimbi, sa nu mai simţi durere, da noaptea e mai greu, , , dar va trece, bucura te ca te simţi mai bine decât multe fete in scurt timp. Pupici si recuperare uşoară tututor!
0
02-08-2015, ora 20:23
shakiramiki
Nu este medic/terapeut
shakiramiki
Buna felelor, vreau sa pun si eu poza cu noii mei sani si nu reusesc, sterg poza de profil apoi pun alta dar imi apare tot cea veche, nu mai stiu cum sa fac, si vreau tare mult sa pun ca vreau pareri de la voi, pup
0
02-08-2015, ora 20:27
shakiramiki
Nu este medic/terapeut
shakiramiki
Am reusit, sper sa se vada si la voi, va pup si astept comentari, bune sau rele nu conteaza, eu am 450 eurosilicon, dar sincer cand le vad ale voastre asa frumoase si mari, ai mei imi par tare mici, poza e facuta la 6 zile, va pup
0
02-08-2015, ora 21:36
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Shakiramiki eu ii vad mari, dar ai făcut poze de jos, si nu se vede bine ! Felicitări, fiecare suntem unice in felul nostru! Sa te bucuri de ei! Nu sunt aşa mari cum ii vezi in poze, , , poza mareste!
0
02-08-2015, ora 21:37
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
22Ana, te pup, ma bucur mult ca te simţi bine acum!
0
02-08-2015, ora 21:52
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Fetelor e un mare mister, nu pot sa înţeleg cum pun unii medici sânii destul de mari când nu exista glanda aproape deloc! Si unde ar intra mai mult spun ca e maxim. Se fac măsurători exacte care nu au cum sa fie eronate, la cine nu are sân deloc intra 375 si tot atât intra la cine are 150 sau de 200..e clar ca undeva se forteaza si destul de mult, de aici multe "mici" probleme, , , , eu am fost la 3 medici toţi au avut aceiasi masuratoare. Un mister.. La un sân zero sau aproape zero, in mod normal mai mult de 35O si asta puţin forţat nu ar avea cum sa între.
0
02-08-2015, ora 22:05
Ella1Ella
Nu este medic/terapeut
Ella1Ella
Chanell eu nu am avut sani deloc si a intrat 430.. depinde si de piele si cat de lat e toracele.. eu am fost la 2 medici si amandoi miau spus 430 e maximu care mil poate pune si atat si am..
0
02-08-2015, ora 22:47
baghera1987
Nu este medic/terapeut
baghera1987
Cred ca se omite proiectia, firma de silicon si forma.

De acolo diferentele.astea.
Se mai tine cont si de tehnica chirurgicala.
La muscle splitting biplane cu care lucreaza unii, permite o marime mai mica dim cauza buzunarului mai mic.

La submuscular total, se poate forta.
0
02-08-2015, ora 23:42
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Ella1Ella, eu am toracele de 74 sânul natural a fost de 200, latimea sânului de 12, 5 si a intrat doar 375!!!
0
03-08-2015, ora 00:44
glow19
Nu este medic/terapeut
glow19
@Chanell 375 cc nu e o mărime mica, iar tu ai rotund, care oricum arata mai mare decât cel anatomic. Contează şi elasticitatea pielii şi sunt mai multe măsurători ce sunt luate în considerare, nu numai lăţimea sânului - mai ţii minte desenul de pe piept? :))

Oricum ceea ce contează este rezultatul, nu cât de mare este implantul. Atata vreme cât eşti multumita de rezultat, nu cred ca mai contează dacă ar mai fi intrat 25 de cc. :) Şi sa nu uitam de unde am plecat, de multe ori regretam ca nu sunt mai mari, mai sus, mai jos etc, dar sa ne gândim şi de la ce am plecat... în cazul meu a fost aproape nimic :))

Sincer mie mi se par mari sânii tai, nu cred ca ar trebui sa te supere ca nu ai mai mult, dar eu nu sunt adepta sânilor prea mari... sa îi stăpâneşti sanatoasa şi sa te bucuri de ei, sunt frumoşi! xx
0
03-08-2015, ora 07:01
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Multumesc Glow19" nu sunt mari, in poza e si push up, cu un tricou normal sau fără nu ar zice nimeni ca am implant, dar ca forma sunt foarte Frumoşi! Probabil ne si obişnuim cu ei ca si cum mereu i am avut aşa, si de aici ideea de a fi mai mari!



Buna dimi fetele, sper ca azi v aţi trezit cu mai putine dureri de spate ! Sa aveţi o zi frumoasa si răcoroasă!:)
0
03-08-2015, ora 09:19
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
buna fetelor...am o intrebare pt fetele operate de dr totir..cum se achita banii in euro si ii dam banii doctorului sau achitam la clinica ?va multumesc
0
03-08-2015, ora 11:34
shakiramiki
Nu este medic/terapeut
shakiramiki
Multumesc mult chanell, Am sa fac alta poza din sus ca sa se vada mai bine, Sa ii porti sanatoasa si tu. Sa ne bucuram toate de noi nostri sani si sa dea Bunul Dumnezeu sa fim toate bine si sa nu avem probleme pe viitor. Va pup pe toate
0
03-08-2015, ora 13:23
Eva27
Nu este medic/terapeut
Eva27
Pisicutza_Andreea, iti multumesc. Am sa iti trimit. Succes!
0
03-08-2015, ora 15:23
Esdi
Nu este medic/terapeut
Esdi
Andreea.1987, banii se dau in euro, intr-un plic, la clinica, domnului doctor Totit. BAFTA !
0
03-08-2015, ora 16:13
ioana_andra10
Nu este medic/terapeut
ioana_andra10
@baghera1987
Salut!Vroiam sa te intreb ce marime ai avut inainte de operatie. Ideea e ca ma operez si eu in 2 spt si eu ma gandeam la 315, dar acuma ca i-am vazut pe a tai mi se pare ca sunt ff mari, si ff sus cred ca va trebui sa mai scad.
0
03-08-2015, ora 19:35
criistyna
Nu este medic/terapeut
criistyna
Esdi ceea ce porti in poza e de la clinica unde te ai operat? Imi place foarte mult.
0
03-08-2015, ora 20:09
Chanell
Nu este medic/terapeut
Chanell
Cristina are implant ca al meu, se observa in poza ca sutienul e mai mare sau cu push up, spaţiul de jos al sutienul e gol, de asta da împresia ca sunt mai mari, aşa se vede si la mine când i-au un sutien de genul asta, dar au o forma foarte frumoasa!
0
03-08-2015, ora 20:30
glow19
Nu este medic/terapeut
glow19
@Andreea.1987 Plăteşti domnului dr, ca trebuie sa împartă dansul suma: ce ia dânsul, ce e pentru anestezist, ce merge la clinica, ce merge la firma Mentor. O sa primeşti câte o factura pentru fiecare dintre cele enumerate. De asemenea, primeşti şi certificatul de garanţie al implantelor. Curaj şi succes! X Ai fost la consultaţie? Ce mărime ti-a sugerat? :)
0
03-08-2015, ora 20:51
Amalutza89
Nu este medic/terapeut
Amalutza89
Felicitari pentru fetele operate
0
03-08-2015, ora 22:51
Esdi
Nu este medic/terapeut
Esdi
Criistyna, multumesc, nu e de la clinica.. De la clinica am primit doar bustiera. Sutienul din poza l-am cumparat eu.
0
03-08-2015, ora 22:55
andreea.1987
Nu este medic/terapeut
andreea.1987
Multumesc fetelor...nu am fost la consultatie vineri merg dar intrebam pt as vrea sa ii si dau banii doctorului ca sa scap de o grija pt ma streseaza...pe 7 seprembrie vreau sa ma programez la operatie sper sa se poata...astept sa merg vineri sa vad cat imi poate pune...oricum orice ar fi cu dr totir merg nu ma razgandesc...va tin la curent..va multumesc mult pt raspunsuri..o seara frumoasa
0
04-08-2015, ora 07:56
Lotusflower
Nu este medic/terapeut
Lotusflower
Buna dimineata fete frumoase :) !
Eu am ajuns la spital, sunt in rezerva, astept medicul si dna dr anestezist. La 9 ar trebui sa intru in sala.
Nu mai stiu daca am emotii :)))) am inghitit un xanax :))
0
04-08-2015, ora 08:51
wanna
Nu este medic/terapeut
wanna
Buna Lotusflower,


Mult succes si ai sa vezi ca totul o sa fie bine. Bucura-te de noii sani. :*

Recuperare usoara !
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 177017711772 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •