Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 157415751576 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
08-09-2014, ora 16:00
Simona2609
Nu este medic/terapeut
Simona2609
Buna fetelor, as dorii si eu cate-va informatii despre un dr destul de bun...am auzit foarte multe lucruri bune despre Dr Marek, astept raspuns😘
0
08-09-2014, ora 16:47
ral1985
Nu este medic/terapeut
ral1985
Bună fetelor! Foarte frumoase rezultatele voastre. Am şi eu consultatie săptămâna viitoare la dr. Totir.
0
08-09-2014, ora 16:51
Simona2609
Nu este medic/terapeut
Simona2609
Buna Ral1985 ai putea sa imi oferi cate-va info despre dr Totir ? Costul operatiei cat e?
0
08-09-2014, ora 17:45
ral1985
Nu este medic/terapeut
ral1985
Bună Simona. Eu merg săptămână viitoare şi atunci îţi spun sigur. Din câte ştiu costa 2800 euro rotunde şi 3000 anatomice. Separat se achita analizele.
0
08-09-2014, ora 22:39
Beastsilicon20
Nu este medic/terapeut
Beastsilicon20
Buna fetelor, gata m am decis si miercuri la 11 am programată operatia de mastopexie +implant deocamdată nu ştiu cum o sa fie taieturile dar io as vrea perieareolara dar dn Dr a spus k n o sa mi iasă bine ca am sânii lăsaţi si nu îmi garantează dar o sa vedem încerc sa pun o poza cu sânii actuali si apoi cu ce o sa mi iasă va poop
0
08-09-2014, ora 22:42
Beastsilicon20
Nu este medic/terapeut
Beastsilicon20
Aaaaaa n am specificat la Dr totir sunt programată
0
08-09-2014, ora 23:45
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Beastsilicon Sunt sigura ca o sa iasă un super rezultat!
PS: cam slaba activitatea in ultimul timp pe forum -.-
0
09-09-2014, ora 00:01
Simona2609
Nu este medic/terapeut
Simona2609
Buna Barbie Klaus, nu am urmarit activitatea de la inceput, ai putea sa imi zici la ce dr ai apelat pt minunatiile tale?
0
09-09-2014, ora 00:08
Beastsilicon20
Nu este medic/terapeut
Beastsilicon20
Barby ştiu k n am m ai intrat dar sunt foarte stresată k m ai am un pic si se apropie "măcelul" sper sa treak repede
0
09-09-2014, ora 10:52
monami7
Nu este medic/terapeut
monami7
Ciao fetele! Wau ce de rezultate faine de cand n-am mai intrat pe forum!!!! Sa le purtati cu drag si sa va bucurati de ele!
Mie aceasta operatie mi-a schimbat viata si mi-a redat increderea in mine si fericirea. Astazi m-am programat si eu la controlul de 6 luni, ca s-a intors si doctorul meu (Ovidiu Grecu) din concediu. Doamne cum au trecut 6 luni si cat de bine m-am imprietenit cu noii mei sani!!Eu nu mai vad modificari in ultimele 3 luni, dar abia astept sa aud si parerea doctorului.
Va tzuc pe toate si va doresc cel putin rezultatele si multumirea pe care le am eu! :)
0
09-09-2014, ora 11:51
Foxxe
Nu este medic/terapeut
Foxxe
Beastsilicon20 stai fără griji, eşti pe mâini bune, o sa vezi ca te recuperezi repede si totul o sa treacă, şi eu am fost în stress, dar atitudinea doctorului şi personalului şi mai ales fetele de aici de pe forum m-au făcut sa nu văd operaţia aşa ca pe 'măcel' cum zici:)))) Sincer acum când mă uit în urma îmi dau seama ca nu merita mult stress, ci doar f puţin sau chiar deloc dacă se poate, ca e ca la epilat, intri şi după o sa ieşi ca noua:)))! Capul sus, o sa fie bine!
0
09-09-2014, ora 12:06
ral1985
Nu este medic/terapeut
ral1985
Fetelor am şi eu o întrebare pentru voi. Soţii sau iubiţii simt ceva nasol când ating sânii, adică simt implantul sau nu sunt diferenţe fata de înainte de operaţie? Mulţumesc şi pupici
0
09-09-2014, ora 15:21
lovely11
Nu este medic/terapeut
lovely11
al3poz:mersi pentru raspuns :)

roxybarbu:Multumim! Merita fiecare banut, asa ca te asteptam cu un rezultat frumos si pe tine.

Simona2609 : Despre Marek, aici pe forum nu o sa gasesti foarte multe laude, dar eu si Carmen suntem operate la el si suntem multumite. Conteaza ffff mult sa ai incredere in doctorul pe care il alegi si eventual sa vezi persoane reale cu rezultatele acestuia.Pe mine asta m-a convinsa sa apelez la el si nu regret deloc(doar marimea, dar asta e alta discutie :)) )

Bafta fetelor si sa ne auzim cu vesti bune!
0
09-09-2014, ora 16:48
Simo1104
Nu este medic/terapeut
Simo1104
Buna !Planuiesc ca anul viitor prin aprilie sa-mi pun implant mamar si sa-mi postez poze cu noii sani.As dori sa aflu mai multe detalii despre dr Marius Popescu de la fetele operate de acesta recent.De asemenea vreau sa va intreb cu cat timp inainte de operatie ati fost la consultatie?
0
10-09-2014, ora 10:55
Beastsilicon20
Nu este medic/terapeut
Beastsilicon20
Ce fac fertili ???io ast sa intru la operaţie deocamdată e bine va ţin la curent cu restu va poop si sper sa mi iasă cum vreau
0
10-09-2014, ora 11:28
Iris-Iris
Nu este medic/terapeut
Iris-Iris
Beastsilicon, bafta! Sa fie asa cum ti le doresti! Astept sa povestesti dupa interventie
0
10-09-2014, ora 11:36
Beastsilicon20
Nu este medic/terapeut
Beastsilicon20
Astea sunt fetele mele, acum sa le vedem m ai tarziu.pooop
0
10-09-2014, ora 12:20
cristina_24_
Nu este medic/terapeut
cristina_24_
Beastsilicon20, multa bafta!
0
10-09-2014, ora 14:28
roxybarbu
Nu este medic/terapeut
roxybarbu
Bestsilicon20 Bafta multa si recuperare rapida.
0
10-09-2014, ora 21:32
aly1roxyk
Nu este medic/terapeut
aly1roxyk
loveley11 ce marime de implanturi ai? fetelor ieri mam operat... sunt acasa deja. sunt ok. inafara de febra musculara nam nimic.. si de faptul ca mie greu sa intrept spatele :( am putin.. 300cc... pt ca nu mia parmis muschiul..asa mi sa spus..deoarece cum vam mai sp am facut foarte mult sporta(sala)...orcum sunt multumita... voi urca poza in zilele urmatoareee :* :* am o sg problemaaa... spatiul dintre sani e deranjant de mareeee :( dar timpul sper sa rezolve tot si sa le aseze :)
0
10-09-2014, ora 23:25
roxybarbu
Nu este medic/terapeut
roxybarbu
alyroxyk recuperare usoara. La ce doctor te-ai operat?
0
11-09-2014, ora 07:46
Reb
Nu este medic/terapeut
Reb
Fetelor.. în cât timp aţi primit rezultatul analizelor necesare înaintea operaţiei? Eu as avea nevoie în ac zi sau a doua zi.. la voi cât a durat?
0
11-09-2014, ora 09:31
Foxxe
Nu este medic/terapeut
Foxxe
aly1roxyk felicitări! Ce repede te-ai mobilizat!Nu îţi face griji cu spaţiul, acum eşti şi umflată acolo între ei, o sa scadă după vreo săptămână, două, şi o sa se apropie mult, mai ales bustiera de la Triumph o sa îi apropie mult, iar când o sa începi sa faci masaj la fel o sa se apropie.

Reb, eu am făcut analizele gen azi dimineaţă şi poimâine m-am operat, deci o zi între. Nu ştiu dacă se poate de pe o zi pe alta, dar întreabă dr-ul, tot de el depinde, poate e posibil sa grăbească el...
0
11-09-2014, ora 11:41
aly1roxyk
Nu este medic/terapeut
aly1roxyk
intradevar mam ridict din primele oreee... poate si pt ca am un organism puternic... :) dar inca am dureri sub brat... la subtiori.. incerc sa fiu tare si iau toate medicamentele recomandate de doctor :( si sunt 6.. mam operat la clinica zetta din bucuresti. doctor marius popescu :) un om foarte cald si bland... pt ca restul unde am fost erau numai arogantii.. si mistocari... gen abu baker abu :( :* :* va pup si sper ca sa aveti dreptate si sami mei sa capete o forma dragutaaa. sunt foarte umflati si pielea foarte intinsaa.. 2 zile de la operatie.. sunt constienta ca totul e firesc :(
0
11-09-2014, ora 12:58
Anyann
Nu este medic/terapeut
Anyann
Buna fetelor am ajuns acasa dupa ce am fost operata marti. Am avut ridicare sani si implant. Sanii arata bine, durerea la dreptul e suportabila dar la stangul e rau. E umflat in partea de sus si doare rau. Si asistentele si doamna doctor au zis sa nu-mi fac griji, nu e hematom si e normal sa se mai intample pt ca muschiul a fost foarte solicitat. A mai patit cineva asa?
Daca da in cat timp s-a tras inflamatia?
Va multumesc
0
11-09-2014, ora 13:26
lovely11
Nu este medic/terapeut
lovely11
aly1roxyk am mentor 325cc.Ii voiam mai mari, dar am fost eu fricoasa.Recuperare usoara!Ma regasesc mult in descrierile tale post-operatorii asa ca in 5 zile de la operatie nu cred ca vei mai avea dureri.
0
11-09-2014, ora 18:28
aly1roxyk
Nu este medic/terapeut
aly1roxyk
lovely11 ai niste sani foarte frumosiii. si cand erau aproape absenti erau rotunzi si frumosiiii. eu am doar 300cc si din nefericire nu miam putut pune mai mult desi asi fi vrut... desi inca nu iam vazut stiu sigur ca nu va mai fi ca inainte in orce caz...am niste asteptari normale.. nu wow... pt ca stiu cum erau :( :* :* *
0
11-09-2014, ora 21:39
Danna10
Nu este medic/terapeut
Danna10
Anyann, stai linistita, si eu am avut aceeasi operatie ca si tine, ridicare + implant, si tot cu stangul am avut probleme in primele zile. Dar o sa treaca.

Pupici si recuperare usoara!
0
12-09-2014, ora 07:53
Kiki3
Nu este medic/terapeut
Kiki3
Buna fetelor imi doresc si eu sa fac operatia de lifting si implant.
Danna10 am citit ca tu ti-ai facut recent operatia cum te simti ? Mai esti pansata? Cum arata sani?
0
12-09-2014, ora 09:41
SOPHIE_DELACROIX
Nu este medic/terapeut
SOPHIE_DELACROIX
Salut fetelor,

vad ca majoritatea sunteti "rezolvate" de Totir. S-a operat cineva in ultimul timp la Dr. Radu Ionescu sau la Dr Grecu Voicu?
Am fost acum 2 zile la Dr Ciolacov (am avut eu pata asta.. care mi-a trecut). Ca OM mi s-a parut in regula, si un foarte bun teoretician. Dar nu mi-au placut deloc rezultatele (am rugat-o pe asistenta de la intrare sa-mi arate poze cu INAINTE si DUPA.. avea doar 4-5 cazuri... si nici n-a stiut sa-mi spuna ce model/marca fusesera folosite. Ma rog, spre binele lui, ar trebui sa mai lucreze la imaginea dansaului). In fine, nu vreau sa critic pe nimeni.Repet ca om si teoretician, e foarte in regula.

Cert e ca domnul Dr Ciolacov a cazut de pe lista. Si am dat peste ceilalti doi doctori (tot grtaie acestui forum). Deci, pareri, rezultate de la Dr Radu Ionescu sau Dr Grecu Voicu? E cineva pe aici care i-a "folosit" recent? :)

Va pupic si... recuperare grabnica celor operate recent! La cat mai putine dureri/complicatii post-operatorii! :***
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 157415751576 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •