Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 156715681569 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
15-08-2014, ora 10:57
roxybarbu
Nu este medic/terapeut
roxybarbu
Barbie, recuperare usoara.
0
15-08-2014, ora 11:01
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Prefer o persoana scurta si la obiect, dar care stie ce face decat alta care indruga multe si face putine. Abia astept sa vad ce o sa iasa si o sa pun poze cu rezultatul. Pupiciiii 💋💋
0
15-08-2014, ora 11:18
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Merci roxy :D
Mihaela, cum de erai la clinica la 7dim?
Succes si ţie, sunt sigura ca o sa ai sâni f Frumoşi :p doar esti pe mâinii bune
0
15-08-2014, ora 11:25
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Pai abia ieri am ajuns la bucuresti si am vent sa ii arat analizele ca una sau doua nu iesiera tocmai bine si aveam emotii petru luni, ca am citit ca daca nu ies bine nu te mai operezi. Asa a m-am trezit la 6 si la 7:30 am fost prezenta acolo.

Cum naiba de scrii pe forum? Eu credeam ca dupa operatie nici pe dinti nu voi putea sa ma spal jhahaha
0
15-08-2014, ora 11:36
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Am 1sapt si 3zile oare pot sta fara bustiera macar 3h, e ziua mea si vreau sa port o bluza cu spatele gol!?!?!? Va pup La multi ani, Maria!!!
0
15-08-2014, ora 11:47
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Sophie poate ne intal la clinica, doctorul mia zis k luni e la spital si sal suni marti dim la 9, nu e graba. Azi vreau sa ies fara bustiera macar 3h, sa fie oare o problema?
0
15-08-2014, ora 12:01
monami7
Nu este medic/terapeut
monami7
La multi ani fetelor care purtati numele Maria! :*
Multa sanatate si refacere usoara celor recent operate si baftă aspirantelor in alegerile lor! :)
0
15-08-2014, ora 13:09
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
La multi ani tuturor care poarta numele Maria!!!
0
15-08-2014, ora 13:14
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Felicitari barby, arata fff bn sani tai!
0
15-08-2014, ora 15:36
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Mihaela sa ştii ca sunt cât de cât tapana, merg singura, mănânc singura, beau... Chiar ma simt bine...
Atâta ca nu ma pot ridica din pat singura si ma ţin sânii ca sunt umflaţi rău.
Mai imi pun crema D-aia si sper sa se lase ca ma ţin asa... Nustu dacă ma înţelegi (deocamdată)
Merci la fel Ancuta si tu ai sâni f Frumoşi!
Cand au început sa ti se dezumfle?
0
15-08-2014, ora 15:54
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Din a 3a zi, a 4 esti deja k noua, Primele 3zile sunt mai dificile... Nu te forta
0
15-08-2014, ora 15:57
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Oricum in fiecare zi vezi o diferenta... Merita efortul asta de 3zile la pat, ai sa vezi dupa o sa fii mult mai stapana pe tine si mult mai happy... Zambesc din 5in 5 min acum:))
0
15-08-2014, ora 16:02
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Nu, inca nu stiu, aflu luni hahaha

Pai e bine daca te poti descurca singura cat de cat, dar cum a zis Ancuta mai stai cateva zile asa relax si o sa merite efortul intr-un final.

Abia astept sa impartasesc cu voi si experienta mea.

Pupicii
0
15-08-2014, ora 17:39
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Ah pai nu fac eforturi
O am pe mama si pe iubi care nu se dezlipeaste de mine sub nici o forma
Ma consider o norocoasa si o răsfăţată
Dar D-abia astept sa înceapă sa se dezumfle, parca sunt umflaţi cu pompa :))
Ma c doare capul insa si ma simt ametita
0
15-08-2014, ora 18:03
Iris-Iris
Nu este medic/terapeut
Iris-Iris
Ancuta88, la multi ani si distractie placuta!
Barbie, felicitari si sa te bucuri din plin de ei!
0
15-08-2014, ora 19:58
christine k
Nu este medic/terapeut
christine k
Barbie ma bucur ca esti bine si ca esti multumita:* din cauza ta cred ca o sa imi pun si eu rotunzi:))) Miercuri vin la Bucuresti si te vizitez. Abia astept sa vad live sanii, oricum la cat de bine arata in poza... Poate pana atunci se mai desumfla. Pup
0
15-08-2014, ora 22:01
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Ah D-abia astept sa se dezumfle, nu mai suport.
Te astept Christine, dar cred ca o sa-ti trebuiască mai mult decât am eu; mult mai mult pt ca esti mai înalta si mai lata in spate.
Ms Iris :*
0
15-08-2014, ora 23:09
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Multumesc Iri!
0
16-08-2014, ora 00:09
Foxxe
Nu este medic/terapeut
Foxxe
barbie.klaus felicitari pentru noile "achizitii", ma bucur ca a decurs totul bine, sa iti fie de bine!
Christine k imi pare rau ca a fost ghinionul cu analizele, o sa vezi ca o sa fie totul bine si o sa iti duci planul la bun sfarsit, poate s-au dat toate analizele peste cap de la stress, ganduri, probabil un dezechilibru, nu stiu, dar presupun. Eu deja mi-am ros toate unghiile de la atatea ganduri si griji pentru operatie.
Sunt programata luni pt consult, miercuri operatia, tot la dr.Totir. Nu am ajuns inca in tara, am incercat sa il sun sa il intreb la ce ora sa vin la consultatie, dar nu a raspuns si acum e week-end, sigur nu mai dau de el. Voi la ce ora ati meres la consultatii la el? O sa il mai sun oricum, dar incercam sa imi fac o idee...
Melamihaela, tu la cat mergi luni?
Va pup si tin pumnii pt fetele ce urmeaza sa se opereze, curaj maxim:)!
0
16-08-2014, ora 01:35
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Buna Foxe, mi-a zis Dl Dr ca eu trebuie sa merg luni la 11 ca sa ma cazez haha ce ciudat suna. El o sa fie la clinica pe la vreo 12, iar operatia a zis ca ori la 1 ori la 3, depinde de cum isi organizeaza timpul.

Acum nu stiu ce sa iti spun, cel mai bine suna-l luni din nou sa iti confirme o oraa ca e mai mereu disponibil.

Poate vii sa ma si vezi hahahhahaha o sa fiu deja operata, sper !!!
0
16-08-2014, ora 14:22
AdynaW
Nu este medic/terapeut
AdynaW
Succes fetelor ce urmeaza sa se opereze sapt care vine :*:*
Ancuta88 cum te simti ? Eu am dat bandajul jos vineri dim si sapt asta treb sa gasesc contractubex... Si sa incep si masajul..
Durerile de dinainte incep sa se duca, dar am dureri la sfarc, probabil e f sensibil.. Nuj ce se intampla..
Tu esti ok?
Melamihaela succes, totul va fi bine !
0
16-08-2014, ora 15:29
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Eu ma simt fbn, dureri nu mai am deloc, ast acum sa se aseze implantul, marti ma duc la fire si consultatie sper sa fie totul in regula. Cand tusesc simt o presiune doar atat.
0
16-08-2014, ora 21:39
larisabed
Nu este medic/terapeut
larisabed
fetelor ÖXÖXÖX !!! aveti sani perfecti! am o intrebare.stiu ca in functie de dureri dar aproximativ intreb dupa operatie trebuie sa stau in pat nu i asa?
dar a 2 a zi pot sa plec sa ma intalnesc cu niste prietene ???, nu vreau distractie doar sa ies putin cateva ore la o cafea! eu vin in tara o data pe an si nu am timp mult la dispozitie!
multumesc,
0
16-08-2014, ora 21:56
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Hei fete, deci luni ma operez si nu am putut sa renunt la tigari, adica si azi am fumat, dar asa fara sa imi dau seama.

A mai facut vreuna la fel? Imi e cam frica sa nu apara vreo complicatie din cauza asta :(
0
16-08-2014, ora 22:22
larisabed
Nu este medic/terapeut
larisabed
nu cred ca este asa grav ! dar sa i spui doctorului ! unii accepta unii nu !!!!am citit in comenturi mai vechi !arunca paketele !!!!!!
0
16-08-2014, ora 22:36
margutza
Nu este medic/terapeut
margutza
Buna fetelor!
Am si eu o intrebare pt cele operate de mai mult timp.
Am 4 luni de la operatie si am obs ca daca ating cu mana partea de jos a sanilor, se simt niste denivelari, ca niste valuri.
Sa fie niste vene sau sunt implanturile?
M a cam pus pe ganduri si la dr mea nu pot apela, fiind implicata in scandalul de la sp de arsi.
Astept rasp voastre!
Ms!
0
17-08-2014, ora 00:07
AdynaW
Nu este medic/terapeut
AdynaW
Mela eu ultima tigare am fumat-o inainte sa ma interneze... Apoi dupa operatie la 4 zile am nceput sa fumez din nou.. Stiu k nu este bine dar... Sunt fumatoare :(
0
17-08-2014, ora 02:51
larisabed
Nu este medic/terapeut
larisabed
fetelor pot face solar inainte de operatie ? si foamea :)))) am inteles ca daca ti diete stricte inainte vindecarea dureaza mai mult :( dar eu trebuie sa mai slabesc urgent !
0
17-08-2014, ora 12:47
Melamihaela
Nu este medic/terapeut
Melamihaela
Multumesc fete, da o sa ii zic Dl Dr si sper sa nu fie nicio problema.
Pai astazi cred ca asta fac, plec de acasa fara tigari si asa nu mai am de unde sa iau.

Aoleu Adina si sa stii ca parca din cauza emtoiilor si asa simti si mai mult nevoia sa fumezi, parca sa te mai linistesti haha
0
17-08-2014, ora 14:15
AdynaW
Nu este medic/terapeut
AdynaW
Eu dc crezi ca am fumat? :))))
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 156715681569 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •