Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 155915601561 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
26-07-2014, ora 18:30
Ancuta88
Nu este medic/terapeut
Ancuta88
Buna! Sunt noua pe forum si m-ar interesa daca v-ati pus silicoane la dc Marius Popescu? 😘
0
26-07-2014, ora 18:31
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
pinkthing, sa mai updatezi si tu poza please
eu as mai astepta in locul tau sau m-as consulta cu dl dr; poate iti va da OK-ul
0
26-07-2014, ora 18:33
Pinkthing
Nu este medic/terapeut
Pinkthing
Alexia, da o sa pun o poza noua curand. S'au schimbat mult, imi plac :) doar ca, na.. mergeau mai maricei :))
0
26-07-2014, ora 19:22
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
sincer, nici foarte mari acum :)) pinkthing, ptr ca vrem sa se pastreze forma frumoasa cat mai mult timp, nu?

ai nostri (ca avem marimi asemanatoare) sunt chiar mari :))) deci vrei imensi sa nteleg :P
0
26-07-2014, ora 19:28
Pinkthing
Nu este medic/terapeut
Pinkthing
Nu neaparat ca vreau imensi dar eu de exemplu am 390 si port cupa C la majoritatea sutienelor.. mentionez k inainte de operatie purtam B. Cred k depinde mult de corpul fiecareia, forma sanilor.. si un 390 care la mine arata gen niste sani medii, la alta fata poate arata imens..
0
26-07-2014, ora 21:48
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
am observat ca lumea vorbeste numai de volum dar pentru mine de exp FORMA conteaza de 2x mai mult

degeaba ai volum daca n-ai si FORMA frumoasa

eu sunt fericita ca nu mi-am pus mai mult, cred k sunt un caz special, de obicei fetele regreta :)))

am sa va povestesc ceva mai personal: la inceput sanii foarte inflamati deci si mai mari ca in poza de la avatar si ma plimbam prin oras ca nah, eram in concediu si n-aveam stare :)))

desi ma simteam bine la inceput ca atrageam atentia, mi-am dat seama dupa cateva zile ca imi doream din c in c mai tare sa se dezumfle sanii ptr ca nu vreau ca sanii sa ma defineasca, mi s-a intamplat sa vad baieti care nici nu se mai uitau la fata mea si se 'blocau' la sani.

consider ca am si alte calitati si ar trebui sa ma dezvolt si pe alte parti pentru ca in viata trebuie sa fii echilibrat si sa nu faci excese.

trebuie totusi sa nu uitam ca e doar o operatie, vrem sa ne marim sanii, sa fim mai frumoase, mai armonioase, nu sa ne deformam sau sa cadem in alta extrema.
0
27-07-2014, ora 01:48
Inna06
Nu este medic/terapeut
Inna06
Buna seara fetelor! Eu sunt noua pe forum... Vreau sa va spun mai intai felicitari aveti sani foarte frumosi din ceea ce vad... Eu m am operat marti pentru a patra oara... Sper ca de data aceasta sa imi fie si mie ok...:) vad ca unora dintre voi le pare rau ca nu au pus mai mari... Parerea mea ( sper sa nu deranjeze pe nimeni) bucurati va ca totul a iesit ok din prima... Sunt situatii mult mai neplacute... Insanatosire grabnica va urez!
0
27-07-2014, ora 02:05
cristina_24_
Nu este medic/terapeut
cristina_24_
0809gabi, tare mult ma bucur ca est fericita si operatia ta a fost un succes. Te rog sa ne tii la curent si din suflet sper sa fii sanatoasa si sa te simti minunat cu noii tai sani.

Inna06, patru operatii? Da-ne mai multe detalii daca doresti.

Dr Pop, sunt de acord si eu ca dr Siclovan are operatii foarte reusite, eu personal am fost "deranjata" doar de faptul ca pune doar forma anatomica, am vorbit cu dumnealui prin e-mail si a fost mai mult decat rabdator si explicit, toata stima din acest punct de vedere. Am vazut ca multe fete care s-au operat erau extrem de multumite si pe buna dreptate, eu nu retin nicio fata care sa se plans de dumnealui.Cu siguranta medicul stie mai bine ce recomandari sa faca, cel putin asa ar trebui, dar nu o data s-au intalnit cazuri mai putin fericite in care recomandarile medicului poate nu au fost cele mai fericite. De aceea fetele e normal sa intrebe, e vorba totusi de operatie importanta, de niste riscuri, de niste schimbari, de bani, ar mai resus de toate, de sanatatea noastra.
0
27-07-2014, ora 02:22
Inna06
Nu este medic/terapeut
Inna06
Eu m am operat prima data in 2010 la dr Silviu Marinescu. Am facut lifting cu implant 330 cc Arion. Mi au ramas niste cicatrici destul de urate. In 2011 am venit innapoi la dansul deoarece sanii erau tot cazuti.. Implanturile sus... A hotarat sa mi mai faca un lifting.. Dupa operatie am plecat din tara... Cicatricele lu se inchideau.. Opetatia am facut o in februarie si ele s au inchis abia la sfarsitul lui aprilie... Au ramas foarte mari si groase.. Aratau oribil... La cateva luni s a vazut si rezultatul.. 2 sani foarte urati implanturile sus... Si 2 bucati de piele care atarnau in jos... Am vazut ca nu am nici o sansa am hotarat sa mai fac un bebe( al 4 lea). La aproximativ 8 luni dupa nastere in 2012 am mers la alt medic in afara tarii( am zis s o incerc si pe asta) asa ca am hotarat sa scoatem implanturile...iar lifting...:( si toate cele! Si uite asa cam de anul trecut am ramas cu 2 sani micuti... Cam de cupa B nici macar bine umpluta... Ce sa zic mai mult piele si alte cicatrici care mergeau de data asta pana aproape sub brat..:(( am mai incercat eu si pe la alti medici care n au mai vrut sa se amestece in pb asta si am ajuns innapoi la dr silviu marinescu care saptamana aceasta mi a pus 415 cc si sa vedem ce o sa iasa!! Cam asta este povestea mea in mare! Woww ce mult am scris.. Sper ca nu v am plictisit!
0
27-07-2014, ora 13:32
memeari
Nu este medic/terapeut
memeari
Buna fetelor! Am ridicat si eu problema expunerii la soare doctorului Totir, iar dupa consultatia de 1 luna jumatate, dupa ce a vazut stadiul de vindecare al cicatricilor, mi-a spus ca nu este absolut nicio problema, atat timp cat nu fac topless si cicatricile sunt acoperite cu costumul de baie. Astea sunt informatiile pe care mi le-a dat mieVa pup! Aveti sani foarte frumsi, toate!!
0
27-07-2014, ora 14:12
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Inna, sper sa fie bine de data asta, chiar sper. Dar daca de 2 ori, nu ai fost multumită, de ce te-ai dus si a treia oară tot la dânsul? Nu esti prima fata, de pe forum, nemultumita de acest doctor. Daca imi amintesc bine, o singura fata zicea ca e multumită.

Mai ales ca ai trecut prin atâtea, trebuia sa te documentezi un pic mai mult si sa încerci să mergi la sigur a 4 a oară.

Tine-ne la curent si sper sa fii ok acum.

Apropo de 'dus la sigur', ce-o mai face Andra, cea operată la unchiul lui Kasem? Andra, daca vezi, spune-ne cum mai esti.

Gabi, felicitări! Nici nu pot sa imi închipui ce fericire o fii in sufletul tău! Esti o luptătoare si un model pt noi toate! Ma bucur mult pt tine!
0
27-07-2014, ora 15:19
Danna10
Nu este medic/terapeut
Danna10
Buna fetelor!

Am descoperit acest forum de curand, mai exact de cand am decis sa ma operez, si am decis sa ma alatur si eu comunitatii :) Am hotarat sa ma operez la d-l doctor Nae Sorin, am fost la consultatie si operatia urmeaza sa o programez undeva pe la mijlocul lui august. Neaparat am nevoie de lifting, pentru ca am nascut acum un an si 3 luni, sanii mei au fost destul de mari, si acum sunt la fel doar ca is foarte lasati. Plus ca am slabit destul de mult si in momentul de fata arata ca doua baloane dezumflate. In prezent port 75C la sutien iar doctorul mi-a recomandat 425cc high projection sau 380cc medium projection implante rotunde. Desi a optat mai mult pentru cel de 425cc, eu avand deja sani nu chiar foarte mici

As fi foarte recunoscatoare sa citesc cateva pareri din partea fetelor care au avut nevoie si de lifting ( cum arata cicatricile, ce dureri au avut, daca sanii au iesit frumos, ce fel de implant au folosit si mai ales daca in timp s-au lasat din nou) si de asemenea pareri din partea fetelor care au fost operate la acest doctor. Sau cele care au fost la consultatie la el si din x motiv nu l-au ales.

Desigur, orice sfat/incurajare/parere, este binevenita...cum probabil stiti si voi, cele operate, milioanele de ganduri pe care le ai inainte de marele pas.

Va multumesc anticipat,
Dana
0
27-07-2014, ora 16:31
barbie.klaus
Nu este medic/terapeut
barbie.klaus
Eh vedeţi Dr Pop? Asa ar fi trebuit sa începeţi si Dvs primul post, nu sa ne puneti la zid!

Dana si eu tot la Dr Nae vreau sa ma operez si tot la jumătatea lunii August :D
Poate ne întâlnim acolo.
Eu nu am fost la Consultaţie încă, pt ca nu sunt in România; dar am vorbit prin email cu dansul.
Mi-a trimis un email cu multe întrebări si a vrut sa ii răspund detaliat la toate, lucru care l-am si făcut. Am stat 30' sa-i răspund la toate întrebările; 2 zile mai târziu, i-am trimis alt mail si am întrebat dacă a primit mailul meu anterior (pt ca nu răspundea) si apoi mi-a răspuns ca a avut impresia ca mi-a răspuns deja la mail si ca ne vedem pe 4-5, in condiţiile in care eu i-am spun in mailul anterior ca ajung pe 6!
Si alte chestii care le-a scris in mail, care redau ca nici măcar nu s-a obosit sa citească informaţiile pe care el le ceruse.
Si uite ca m-am supărat si Io si mi-am programat o Consultaţie si la Dr Totir :D

Sper sa fie ok totuşi...
Fata in fata e altceva
0
27-07-2014, ora 17:23
adina921
Nu este medic/terapeut
adina921
Buna !
Eu sunt operata la dnul dr Sorin Nae, de aproximativ 4 saptamani. Totul a decurs cum trebuie, dureri suportabile.. chiar nu ma asteptam :) Este un doctor de nota 10! Banuiesc ca nu raspunde la email-uri din cauza ca este foarte solicitat... fiind un doctor destul de renumit. Dar na, fiecare cu intamplarea si impresia ei.
Este plecat din tara intre 6-11 august.
Succes tuturor !

Pupici
0
27-07-2014, ora 17:31
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Danna10, eu am lifting, fara implant si pe 4oct fac 2 ani. Nu s-au lăsat absolut deloc in anii ăstia. Conteaza mult sa ii si intretii. Eu port bustiere si noapte. F rar stau fara si pt putin timp.
Dureri la lifting nu sunt, chiar deloc (cel putin la mine), dar la implant pot fii de la usoară febra musculara, la dureri mari. Depinde de fiecare in parte.

Cat despre cicatrici, ele sunt, dar nu te gândi ca sunt horror. Se vad, dar nu cat sa te sperii. Oricum, decat sosete in loc de sani, mai bine niste cicatrici micute.
Depinde mult si de cum cicatrizezi tu.
0
27-07-2014, ora 17:58
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
Danna10, nu te speria de cicatrici. asistenta care a avut grija de mine era operata tot la dr Ionescu ca si mine si mi-a spus ca dupa 4 luni i s-au vindecat de tot, in conditiile in care era si fumatoare.

i-am zis sa-mi arate, nu se mai vedea nimic deci stai linistita, daca ai parte de un dr bun, nu ar trebui sa-ti bati capul deloc cu cicatricile.

si eu la nici o luna mi se par foarte ok cicatricile, au fost inchise bine oricum din ziua operatiei, n am patit sa am sange pe pansamente sau ceva.

am auzit de fete insa care au avut cicatrici urate, la dr voicu si la altii, pentru asta te rog sa citesti postarile mai vechi, ultimele pagini, de prin mai pana acum.
0
27-07-2014, ora 18:13
Danna10
Nu este medic/terapeut
Danna10
Al3poz, sanii tai sunt superbi, si sincer, din poza, pare ca ai si implant...iar cicatricile abia daca se vad. Felicitari si sa te bucuri de ei.

Adina921 si mie mi-a lasat o impresie foarte buna acest doctor, si el ca om, dar cel mai important operatiile facute de el...mai ales pe partea de implant + lifting. Pozele au fost cele care m-au determinat sa ma decid la el si sper sa nu regret decizia.

Barbie.klaus, cred ca este f posibil sa ai dreptate in ceea ce spui, pt ca si pe mine la consultatie, desi a fost f respectuos, m-a tratat un pic mai repezit...lucru pe care l-a precizat si el, ca asta e firea lui, mai repezita. Totusi mi-a raspuns la toate intrebarile, mi-a oferit increderea de care am nevoie, si pana la urma e de inteles. Timp inseamna bani pt toata lumea.

Si intr-adevar intre 6 si 11 e plecat...deci probabil la o zi doua cand se intoarce o sa ma operez. Barbie.klaus daca ne nimerim, sigur ca mi-ar place sa ne vedem


Va pup si multumesc pt raspunsuri.
0
27-07-2014, ora 18:22
Danna10
Nu este medic/terapeut
Danna10
Alexia multumesc de asemenea pt raspuns. Am citit desigur si cateva pagini in spate ca sa-mi formez o parere despre ce reprezinta aceasta operatie si ce ma asteapta dupa.

Dupa cum am zis, incredere am in doctorul meu...dar incerc sa pun si raul in fata, in caz ca sanii nu vor iesi asa cum imi imaginez eu, macar sa fiu pregatita.

Mai astept, desigur si alte pareri. Pupici
0
27-07-2014, ora 23:59
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
mie nu-mi plac pozele pe site-ul dr nae sorin pe partea de lifting.. sanii sunt departati, cicatricele vizibile in comparatie cu ce am vazut ca face doctorul meu.

mi se pare un doctor acceptabil, dar nu foarte bun. danna10, ce-ti place la rezultatele lui?
0
28-07-2014, ora 00:19
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Alexia, te contrazic. La lifting clasic, e imposibil sa nu se vada cicatricile. Sunt pe tel si imi e greu sa ma uit, dar uita-te de ex la cazurile 3 si 6 de la dr tău. In afara de faptul ca sânii sunt un pic căzuti, cicatricile sunt f vizibile.
Nu zic ca nu e dr bun, zic doar ca nu are cum sa faca lifting, fara cicatrici vizibile... Poate asistenta dansului le avea scoase...

Danna, multumesc frumos!
0
28-07-2014, ora 00:55
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
al3poz, asistenta dr meu nu mai avea nimic si nu si-a facut absolut nimic

de pe 1 august incep sa ma dau cu crema de cicatrici si tinand cont ca nici nu fumez ca asistenta de care va zic, sunt sigura ca o sa ma vindec mai repede

poza din avatar este dupa cateva zile, nici macar o sapt dupa operatie ptr ca inca mai aveam pix pe sani de la desenul dr

nu e deloc imposibil si o sa-ti demonstrez in curand :)))

pozele caz 3 si 6 dp site-ul dr meu nu au cicatrici. uita-te la cicatricile de la dr nae si dr sorin nae are prea putine cazuri puse pe site..din acele putine poze cu implant si lifting, unele sunt lifting doar in jurul areolei... nu are multe liftinguri la activ (doar 5 liftinguri care nu-s doar in jurul areolei), cred k de aici si pretul mic

am eu o cicatrice urata pe spate unde mi-am scos o alunita la dermatolog si cand s intoarce dr Ionescu din concediu, vreau sa-i zic ori sa-mi taie din nou zona aia sa-mi scoata cicatricea asta urata ori sa-mi propuna el vreun tratament; din pacate crema de cicatrici nu mai merge ca e veche si urata rau. va zic si voua in septembrie cum o sa decurga treaba. f urata cicatricea :(
0
28-07-2014, ora 01:26
0809gabi
Nu este medic/terapeut
0809gabi
Multumesc pentru cuvintele frumoase !
Am incarcat o poza, sper sa se vada ! Eu sunt multumita de cum arata, am aproape doua saptamani de la op;
Pupici !
0
28-07-2014, ora 03:24
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Eu vad cicatrici si la cazul 3 si la cazul 6 (când dai la ultima poza). Chiar se vad - ceea ce e normal. Nu cred, sub nicio formă, ca exista medic ce poate face lifting, fara cicatrici. E tăietură adâncă, intr-o zona cu tensiune in piele... Nu e o simpla apendicită, pe spatiu întins...

Fii realistă! Nu vreau sa crezi ca intr-un an vor dispărea complet, pentru ca nu e asa...

Sunt sigura ca sunt si alte exemple pe site, dar mie pe tel imi arata numai 10 cazuri...dintre care doar acestea cu lifting.
0
28-07-2014, ora 09:05
Danna10
Nu este medic/terapeut
Danna10
Alexia, am intrat pe toate site-urile care le-am stiut si despre care am auzit, m-am uitat la poze si in fiecare portofoliu am vazut atat operatii reusite cat si nereusite. Desigur, din punctul meu vedere. Cicatrici si frumoase, si urate. Forme si dimensiuni de toate felurile. Unele mi-au placut, altele m-au ingrozit.

Inclusiv pe site-ul doctorului tau. Si pe al d-lui doctor grecu, totir, calota, marek, adina alberts si bineinteles nae. Plus altii carora nu le mai retin numele.

La dl doctor nae, am vazut o poza care mi-a placut f mult. Si culmea ca sanii care ii avea respectiva fata inainte de operatie seamana izbitor de mult cu ai mei. Iar rezultatul mi-a placut enorm.

Cicatricile, sanii departati, sau alte lucruri care tin de aspectul postoperator, mai depind si de fiecare persoana in parte. De cum se vindeca, varsta, mod de viata, ingrijire etc.

Ca are 5 liftinguri sau 100 de liftinguri la activ pt mine e tot aia. Important e ca are, si din ce are mie mi-a placut.

Zi frumoasa tuturor!
0
28-07-2014, ora 10:53
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
Al3poz dar am văzut cu ochii mei la asistenta lui. Si la mine o sa fie si mai bn ptr ca ti am zis nu mai fumez
O sa pun poze dupa ce termin cu crema de cicatrici si o sa ti demonstrez ca se poate

Dana tu ai cerut sfaturi dar vad ca n ai nevoie de nici unul :)

PS eu am avut sânii foarte depărtati d exp si dr mi i a apropiat f mult si decolteul se vede foarte frumos deci si asta s poate repara.

Pupici
Alexia
0
28-07-2014, ora 13:34
aaa24
Nu este medic/terapeut
aaa24
Buna fetelor. N-am postat niciodata la acest subiect, dar va urmaresc de mult timp si forumul m-a ajutat in alegerea medicului meu. Sunt operata din aprilie anul trecut la dnul dr Totir, si sunt extrem de multumita de rezultat. Va spun de la inceput ca nu am intrat sa fac reclama si ca voi povesti despre cum a decurs la mn operatia sau recuperarea doar daca voi fi intrebata. Am intrat pentru ca nu-mi vine sa cred ca exista o persoana ca alexiaalexandra, atat de imatura si atat de nerezonabila. Din punctul meu de vedere, alexia, tu esti cea care nu are ce cauta pe forumul asta. Nu toate fetele trebuie sa se duca la doctorul tau. Cred ca ar trebui sa incetezi sa-l mai bagi pe gat tuturor fetelor de aici. Una este sa-l recomanzi, si alta sa-l ridici in slavi si sa blamezi orice fata care incearca sa-l recomande pe doctorul ei sau care alege sa se duca la alt doctor. Sunt de acord ca dnul dr Ionescu are rezultate frumoase, dar si multi altii au. Acesta nu este un forum cu fanii domnului dr Ionescu. Aici se discuta despre toti doctorii. Da, tu ai un rezultat bun, nu neaga nimeni asta... dar nu mi se pare incredibil.
Este un rezultat bun si atat, nimic special la asta. Si din poza pe care o ai acum, par la fel de departati.
0
28-07-2014, ora 14:28
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
Aaa24, bine ai venit! O sa updatez avatarul diseara!

Da, mai sunt doctori buni, dar nu ca dr Ionescu.mmi a schimbat viaţa deci mi s pare normal sa il
Ridic in slavi, asa probabil simti si tu fata de dr tau.

Hai sa nu ne certam! Aici este un loc in care comunicam si facem schimb de experienţe. De ce nu pui poze si povesteşti despre experienţa ta?
0
28-07-2014, ora 14:52
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Alexia, crede-mă, e imposibil ca Cicatricea sa devina invizibilă! Imposibil!!! Singura modalitate cred ca e laserul, dar si acolo se mai poate vedea.
Danna chiar a cerut sfaturi, iar tu i-ai zis ca Nae are rezultate urâte si sa meargă la Ionescu. Ea a zis ca S-a uitat pe toate site-urile si ca toti au si rezultate mai putin frumoase. Atat! Asta nu inseamna ca nu are nevoie de sfaturi...

Apoi zici de depărtare...orice sân lăsat, se va lasa in lateral, niciodată drept, asta te face sa ii vezi mult mai distantati înainte de operatie. Ei sunt de fapt la fel, apropiindu-se foarte putin.

Si eu sunt foarte multumită de dr meu si de rezultat si înainte să fie arestat, il recomandam pt lifting, pt ca mi se pare cel mai bun, dar nu "tipam" la fetele ce nu-l alegeau. E ok sa dam sfaturi, dar nu e ok sa sărim in capul celor ce nu sunt de acord cu noi.
0
28-07-2014, ora 15:25
alexiaalexandra
Nu este medic/terapeut
alexiaalexandra
Al3poz, mi e greu sa tip prin monitor :)))) ce, crezi ca sunt vreun mutant?:)))

Daca eu asa am văzut la asistenta aia, inseamna ca asa e. Dar ca sa nu mai stam sa ne certam pe subiectul asta, mai bn lăsam timpul sa si spună cuvântul. O sa aduc dovezi.

Frate te inteleg al3 ce zici tu dar înţelege ma ca daca eu asa am văzut la ea ca nu mai avea nimic cel mai corect ar fi sa aşteptam si sa ne lămurim cu toţii.

Chiar n am chef sa ma cert cu tine, cand tu ai fost langa mn de cand mi am făcut eu cont pe forum si am apreciat timpul si sprijinul tau.

Pup
0
28-07-2014, ora 16:15
savianna
Nu este medic/terapeut
savianna
Alexia, din cate am inteles ai o cicatrice urata de la alunita scoasa, aceea de ce s-a cicatrizat urat? Cum pot deveni cele de pe sani invizibile cand aceea nu e ok? Spun pt ca si eu sunt in aceeasi situatie, mi-am scos alunite si am ramas la toate cu cheloide, unele au fost cauterizate iar altele scoase cu laserul, deci e clar ca pielea mea e de vina. Dl Totir mi-a spus ca trebuie sa am grija deosebita cu ciatricile la sani sa nu devina la fel ca celelalte, iar pe langa crema pt cicatrici sa folosesc si benzi speciale de silicon. Dl Ionescu nu te-a avertizat cand a vazut ca ai alte cicatrici urate?
Sunt de acord cu al3poz, nu au cum sa fie invizibile, nici macar la implant, dar la lifting, si nu cred ca daca ai renuntat la fumat ti s-au rezolvat toate problemele ca prin minune.
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 155915601561 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •