Imi moare la intrare

17-06-2014
Marian2442
Nu este medic/terapeut
Marian2442
Mi sa intamplat de mai multe ori la rand si nu stiu ce sa fac, cand suntem imbracati si ne pupam etc este tare iar cand sa imi dau chilotii jos si sa incep penetrarea imi moare instant, tin sa precizez ca oricat am sta imbracati ramane tare..am 20 ani si am inceput viata sexuala la 16 ani, am avut o prietena 1 an si jumate si cu ea prima oara am avut problema asta iar dupa aceea nu mi s-a mai intamplat, iar acum ne-am despartit si cand schimb partenera mi se intampla asta de fiecare data..nu stiu ce sa fac..
6 comentarii
0
17-06-2014, ora 23:40
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Tensiunea emotionala puternica pare a fi motivul pentru care de cate ori schimbi partenera, la inceputul unei noi relatii sexuale, ai acest disconfort.
0
18-06-2014, ora 01:36
Marian2442
Nu este medic/terapeut
Marian2442
Si ce ar trebui sa fac in cazul acesta?
0
18-06-2014, ora 09:10
Psiholog Luminita Codrescu
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Luminita Codrescu
Buna Marian
Stresul determina contractia vaselor sanguine si ca atare pierderea erectiei. Pentru aceasta problema, cauzata de o posibila anxietate de performanta, poti sa beneficiezi de psihoterapie, care te poate ajuta sa iti explici cauzele emotiilor puternice si sa deprinzi tehnici de relaxare, respectiv capacitatea de mentinere a erectiei.
Succes!
0
24-06-2014, ora 14:25
yeah123
Nu este medic/terapeut
yeah123
Decat sa faci psihoterapie iti spun eu ce sa faci: Ia o fiola de Natural Potent de 10ml de la TIAN LI din orice farmacie. Preturile difera de la 13 lei la 20 lei. Iti sugerez sa cumperi o fiola din farmaciile Sensi Blu. Sunt mult mai bune fata de alte farmacii. La sensi blu fiola asta e foarte eficienta si are concentratie mai mare. Pretul este de 20 lei.

Fiola se ia cu minim 3 ore dupa ce ai mancat. EX: mananci la ora 12:00, tu iei fiola la ora 15:30 - 16:00 cel mai indicat. Lichide nu ai voie sa bei cu 45 minute inainte sa iei fiola. Mai pe romaneste stomacul tau trebuie sa fie cam gol cand iei fiola asta pt ca efectul sa fie FORTA. Dupa ce ai luat aceasta fiola (te previn ca esti foarte amara o sa te strambi mai rau ca la lamai sau helas) te sfatuiesc sa ai o guma la indemana, iar dupa ce ai baut fiola bagi repede o guma sa acapareze acel gust infect. Timp de 45 de minute nu ai voie sa bagi absolut nimic in gura in afara de guma aia. Dupa ce au trecut 45 min de la inghitirea fiolei poti bea, poti manca poti face orice vrei tu. Efectul dureaza 24 ore GARANTAT (l-am testat eu pe pielea mea si e super tare). Partea si mai misto este ca penisul nu sta in erectie aiurea, ci doar cand esti excitat se scoala la putere maxima sa zicem asa :). Vei avea o erectie de taur. Succes Mariane, daca ai de gand sa il probezi sa-mi scrii aici ce parere ai. Numai bine
0
30-06-2014, ora 13:31
Ionut256
Nu este medic/terapeut
Ionut256
Depinde de starea ta si energia ta dar pastilele astea puternice au efecte negative pe termen lung, acuma depinde si de om. Eu nu ti-a recomanda la varsta ta sa iei pastile de genu ci ceva mai natural.
Citeste si nu lua orice pastile ca pe urma ajungi la 30 de ani cu ficatul varza si inima praf.
0
20-08-2014, ora 14:05
claudia000
Nu este medic/terapeut
claudia000
Buna ziua am o mica problema! Am un iubit de vreo 5 luni suntem impreuna ne iubim enorm si ne dorim unul pe celalat dar avem aceasi problema ca Marian totul e ok cat timp are hainele pe el.dupa ce sa dezbracat gata moare la intrare si tin sa mentionez ca avem o diferenta foarte mare de varsta eu am 25 el 44 ani.var rog sa imi spunetii de unde poate veni aceasta problema de ce ii se culca dupa ce se dezbraca ? Poate fi din cauza mea? Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici