INIMA MEA

15-03-2009
armand7
Nu este medic/terapeut
armand7
Am si eu o problema.a trebuit sa-mi scot o masea iar dupa aceea am luat antibiotice pt ca mi sa umflat falca iar dupa ce am terminat tratamentu cu antibiotice am inceput sa am dureri de inima...cred in partea stanga a piptului...dureri nu intepaturi. Iar dupa doua luni de durere in fiecare zi inima a inceput sa se vada cum bate pieptul ie slabit mi se misca tot pieptul si burta de la inima.ma durut si catul iar acum mi se vad arterele cum bat si le si simt iar la venele din palma simt cum trece sangele...venele de la arcada si ele se vad cum bat e ca si cum nas mai avea piele si piept.o senzatie nasola simt cu venele astea.capul a inceput sa ma doara la fel si mainile au inceput sa-mi tremure obosesc foarte repede...inainte practicam fotbalul.fugeam foarte mult si nu aveam nimic iar acum obosec chiar si cand dau cu piciorul in minge...Am fost la medicul cardiolog am sa uitat la inima Ecagheu sau cum ii spune EKG...si a spus ca nu am nimic. Nu stiu ce sa intamplat..Va rog daca stiti ceva sa ma ajutati.Va sunt foarte recunoscator.Multumesc anticipat.
2 comentarii
0
15-12-2010, ora 16:31
raul1987
Nu este medic/terapeut
raul1987
si eu am la fel sintomele.am fost la cardilog si mi-a spus la fel ca nu am nimic.speram sa primim si noi un rasp.va multumesc
0
27-05-2014, ora 01:10
notebook
Nu este medic/terapeut
notebook
Salut armand cum te mai simti mai iti vezi venele? ti a trecut? Te rog sa te uiti la linkul de mai jos unde descriu mai pe larg simtomele mele Si la mine se vad cum pulseaza si la gat si burta si la incheietura obosesc repede nu stiu ce am Inainte nici nu imi simteam pulsul daca il luam Acum il vad!

http://forum.romedic.ro/prod/Amorteli_faciale_Palpitatii_081907.html
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.