INIMA

06-10-2008
paulbpm
Nu este medic/terapeut
paulbpm
BUNA ZIUA, IN URMA CU 3 SAPTAMANI AM SIMTIT O USOARA JENA IN CAPUL PIEPTULUI, AM FOST LA CARDIOLOG SI AM FACUT O EKGDE REPAUS.MENTIONEZ CA AM 28 ANI, 1 87 SI 115 KG, MIA SPUS DE O CARDIOPATIE IN OBS SI MIA DAT TRATAMENT CU TERTENSIV SR, PREDUCTAL MR, LOKREN, ASPENTER, PRESTARIUM.INTREBAREA MEA ESTE DACA NU CUMVA SUNT PREA MULTE MEDICAMENTE?VA MULTUMESC.PULSUL DUPA ACEST MEDICAMENT AJUNGE SI LA 55 BATAI PE MINUTIN REPAUS.INAINTE DE TRATAMENT NU AM AVUT NICIODATA UN PULS ASA MIC.SI DE CATEVA ZILE SIMT UN NOD IN GAT SI IMI VINE SA INGHIT DES.MULTUMESC
1 comentarii
0
13-11-2008, ora 23:32
ddiana
Nu este medic/terapeut
ddiana
salut! probabil ca ti-a recomandat pe langa trat medicamentos si dieta specifica. in general medicatia da simptome neplacute. trebuie discutat cu medicul cardiolog care te-a consultat simptomele pe care le ai, in vederea ajustarii trat. astfel incat sa te simti confortabil. sanatate si numai bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici