INFIDELITATEA

24-05-2010
sorinaALEX
Nu este medic/terapeut
sorinaALEX
pe 15 iunie facem 8 ani de la casatorie, avem impreuna o fetita de 6, lucram in strainatate de 4 ani.in urma cu doi ani sotul meu a inceput o legatura cu o tipa pe care spune ca a cunoscuto prin intermediul unui nr de tel gresit.Au fost impreuna un an si ceva timp in care isi scriau mesaje telefoane intalniri, iar pe mine ma batea si imi spunea lucruri urate.Am descoperit si am inceput sa-i reprosez am cerut sa ne despartim dar nu a vrut si insista sa imi spuna ca ma iubeste.acum imi spune ca nu mai are nimic cu ea de vreo 6 luni ca doar eu exsist pentru el si a jurat ca nu mai are nimic cu ea.Dar nu pot ierta nu pot sa am incredere in el imi este teama ca o va lua de la capat
.CE SA FAC IL IUBESC ENORM.
2 comentarii
0
24-05-2010, ora 13:05
oprisanmi
Nu este medic/terapeut
oprisanmi
parerea mea e sa iti creezi un look sexy sa iesi din ce in ce mai mult fara el sa il tratezi cu indeiferenta si sa pari inaccesibila pentru el si ai sa vezi ca in cazul in care te iubeste o sa caute sa te recucereasca daca nu inseamna c a nu te merita

PS NU II MAI PERMITE SA FIE VIOLENT CU TINE SI AL MEU ERA PANA IN MOMENTUL IN CARE A VAZUT CA EU CHIAR POT SA PLEC SI SA RENUNT LA TOT DE ATUNCI AU TRECUT 5 ANI SI EL NICI MACAR NU A MAI RIDIC UN DEGET LA MINE
SUCCES SI RESPECTA-TE MAI MULT
0
24-05-2010, ora 16:05
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Infidelitatea este un subiect destul de complicat si delicat, ce necesita o dezbatere indelungata.
Majoritatea barbatilor insala din curiozitate sau din prostie si trist este faptul ca unii se obisnuiesc cu lucrul asta si nu se mai pot "lasa" decat atunci cand primesc o lovitura-soc sa-i spun asa.
Ia fii tu ferma pe pozitie si nu ceda la insistentele lui pe moment, sa vezi ce reactie va avea.
Si niciodata sa nu-i mai permiti sa te loveasca!Ca nu mai traim pe vremea bunicii, cand se faceau regulile cu parul!
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul