Healthy cel mai bun produs de slabit

11-10-2009
iulianaiacob
Nu este medic/terapeut
iulianaiacob
Eu am slabit cu ajutorul unui medic nutritionist, acesta are la cabinetul dansului un sirop din plante de la care am slabit 15 kg intr-o luna si 2 saptamani, ma simt minunat.Acest sirop este adus din Anglia, este singurul produs natural care da rezultate.da rezultate foarte bune, cine doreste sa slabeasca sa apeleze cu incredere la dansul si siropul acestuia, eu va las adresa doctorului de mail: -*

(*modificat de admin)
9 comentarii
0
11-10-2009, ora 14:16
ceransela
Nu este medic/terapeut
ceransela
si eu am slabit cu siropul healthy a dr moraru, eu am slabit 13kg.f buuuun
0
11-10-2009, ora 14:24
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Ai slabit pe dracu, chestia cu dr catalin moraru miroase a tzeapa de la o posta.
Prespun ca asta e site-ul lui: -*, nu?

Are cabinet in Arad? Imi dai o adresa sau un nr de telefon? Ca de adrese de mail de yahoo e plina lumea, e ca si cum mi-as face si eu una cu fecioara_maria@yahoo.com...

Oricum sunt convinsa ca veti gasi suficienti fraieri care sa comande prin posta un sirop de 10 lei pe care sa plateasca 250lei + curier. Iar "healthy" e un cuvant suficient de bine ales pentru fraieri ca sa nu gaseasca siropul pe net, pentru ca in Google acest cuvant are 165 milioane de indexari.

Ce v-ati zis, daca Herbalife vinde de 3miliarde pe an, doara vom vinde si noi macar de 10000USD...
Ca na, slabitul e la moda si se cauta.

p.s.
Daca a comandat cineva si a luat teapa poate face plangere pentru inselaciune.
Pastrati doar mailul de la doctor, ca-l gaseste Politia in 2 zile dupa IP.

(*modificat de admin)
0
11-10-2009, ora 17:14
cristinalica
Nu este medic/terapeut
cristinalica
Nu este tzeapa stiu sigur ca s-a deschis un subiect pe alt forum acum cateva luni si a fost verificat ip-ul si intr-adevar e medic, erau niste persoane care se plangeau ca nu au slabit deloc de la siropul acesta, ca si verisoara mea a comandat acest sirop, dar a slabit doar 6kg si deja a pus 2 la loc, are verisoara meas numarul doctorului, stiu ca prin telefon si-a comandat.
Dar nu cred ca este sanatos sa bagi tot felul de substante in tine, mi se pare distrugtiv.
Ea si-a invatat lectia ca cel mai bine este sa aiba ambitie si sa nu se grabeasca cu slabitul.
Nu cred si nu o sa cred niciodata ca un medicament te poate slabi, cei care cupara asa ceva sunt vinovati, nu se gandesc la consecinte se gandesc doar la faptul ca vor sa slabeasca cu orica pret.Ca sa slabesti trebui sa te chinui si tu un pic.Nu sa mananci si sa te indopi cu medicamente.
0
11-10-2009, ora 22:10
cristinuca1
Nu este medic/terapeut
cristinuca1
Buna fetelor sa stiti ca eu sunt din Arad si majoritatea il cunoastem pe domn doctor moraru, ji stiu ca produsul acesta chiar da rezultate, eeu una nu l-am incercat, prefer sa slabesc prin dieta insa am o colega de serviciu care a slabit chiar 10kg, acum cred ca depinde si de organism na.
0
11-10-2009, ora 22:16
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Care majoritate, Cristinuca? Majoritatea fetelor din Arad sau majoritatea formata din cristinuca1, cristinalica, ceransela si iulianaiacob, care toate au acelasi stil stupid si agramat de a scrie o fraza mai mare de 1 rand.
0
11-10-2009, ora 22:17
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Si daca are cabinet in Arad, da-mi si mie o adresa...
0
11-10-2009, ora 22:35
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Pai si daca iti mai faci 3000 useri cu 3000 de nume de gagici o sa ne poti spune ca toate au slabit.
Presupun ca si tu ai doar adresa de mail, fara telefon sau adresa de cabinet.
0
11-10-2009, ora 22:38
Felicia_Tm
Nu este medic/terapeut
Felicia_Tm
Si incearca sa folosesti expresii mai diversificate; daca tot repeti cliseul cu "eu una" ne prindem mai repede ca e smecherie. Foloseste doar "eu", de exemplu.
0
16-04-2012, ora 15:31
liliana arad
Nu este medic/terapeut
liliana arad
Pot sa va spun ca mi-am facut sperante desarte in legatura cu acest produs, sant din arad si m-am interesat despre acest asa zis medic, care de fapt nu exista si nici cabinet nu are. este o.. de doi lei a unei persoane care nu are decat o adresa de mail si atat. Un medic serios isi face reclama, isi da o adresa, un numar de telefon, ceva.asa ca nu mai credeti acele laude care eu cred ca sant scrise de o singura persoana, si in primul rand un medic nutritionist iti spune ca nu e bine sa slabesti mult si repede si mai ales pe baza unor substante.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.