Strat mare de grasime - sub burta pana la penis

15-01-2009
razvan_0788
Nu este medic/terapeut
razvan_0788
Am 21 de ani si am vreo 100 de kg.
Problema la mine este.off nu stiu cum sa zic...sub burta pana la penis este un strat mare de grasime cea ce imi face penisul mai mic.Chestia este ca atunci cand am penisul in erectie si apas pe grasimea accea penisul de mareste cu vreo 2 -3 cm.Intrebarea este..
Este normal sa am acea grasime sau imi cauzeaza?
9 comentarii
0
15-01-2009, ora 21:55
razvan_0788
Nu este medic/terapeut
razvan_0788
am 1.88 inaltime...Nu sunt foarte foarte gras am fost si la sala deci sunt mai bine facut;))
0
17-01-2009, ora 07:02
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Cum nu esti gras? Ai un indice de masa corporala de 28, 3 ; peste 25 se cheama deja ca esti obez.Greutatea ta ideala este situata in jurul valorii de 83 kg.Deci trebuie sa dai jos 17-18 kg.Obezitatea nu este numai o problema legata de aspect, ci si o problema medicala.In curand vei afla ce inseamna asta.La sala concentreza-te asupra ta si lucreaza, iar cand iesi de acolo nu te arunca pe mancare, ai grija si ia masuri si in ceea ce priveste alimentatia.Numai bine!
0
17-01-2009, ora 22:37
Elevul
Nu este medic/terapeut
Elevul
hmmm da dar macar u ai de unde sa dai jos eu am 22 de ani si oricat as manca nu se pune deloc pe mine am 60 de kg imbracat si am 1.70 uni prieteni se mira cat de mult mananc si nu ma ingras ar trebui sa ma ingrijorez???
0
19-01-2009, ora 03:14
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Va rog sa ma ajutati si pe mine.Am deschis un subiect :::Probleme cu ejacularea::: ceva mai jos...dar nu ma ajuta nimeni..vad ca aici..e ceva activitate...va rog..ajutatima... incercati sa ma lamuriti in leg. cu prob. mele...
0
21-01-2009, ora 15:30
razvan_0788
Nu este medic/terapeut
razvan_0788
ce anume probleme ai??
0
21-01-2009, ora 15:53
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
am de scris cam mult...uitate te rog.la subiectul...ceva mai jos...Probleme cu ejacularea. am scris 4 mesaje.uita-te te rog frumos si ajuta-ma daca poti.ca prefer sa nu scriu din nou tot.
0
04-02-2009, ora 16:13
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Buna Razvan, am intalnit si eu aceasta situatie. Am un nepot de 13 ani care are 70 de kg, nu stiu ce inaltime are exact, dar se incadreaza in limitele normale ale inaltimii pentru varsta lui. Are acceasi problema ca si tine, penisul lui este foarte mic din cauza grasimii si cand portiunea de deasupra penisului este apasata usor cu mana, penisul lui se mareste mult. Cred ca problema are rezolvare daca slabesti considerabil, asa ca nu-ti face probleme, totul va fi bine. Grasimea respectiva impiedica functionarea normala a organelor tale, nu ma refer aici numai la penis, grasimea se depune pe toate organele si pe vasele de sange, ar fi bine sa mai slabesti pentru sanatatea ta in general.
0
22-02-2009, ora 14:08
manuela07
Nu este medic/terapeut
manuela07
Pt.razvan_0788
Iti faci probleme aiurea.Sotul meu are aceeasi cantitate raportat la inaltime, aceeasi chestie ca si tine si totul merge bine.Ar fi bine sa slabesti pentru moralul tau...si atat.Cine a postat comentariul in care ti-a spus ca esti obez...e putin deplasat.
0
12-03-2009, ora 13:08
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
pentru razvan_0788

stai linistit frate, eu am 30 ani, 122kg, 1, 88m si nu pot spune ca am burta, sunt doar masiv ! si rup pe toata linia; adica nu am nici o problema nici sexuala sau fizica ! dar trebuie sati gasesti un echilibru al tau, sa faci putin sport, adica sa nu fi chiar sedentar, sa faci si tu putina miscare; sfatul meu; flotari regulate, fati un program. nu stiu de "nici o grasime" si evident nuti pot da nici un sfat in privinta asta; dar sa nu fi obsedat ca este gras ca este o prostie ! (daca vrei vb pe mess ID: david_cdd).
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici