Frenul - ata penisului

11-08-2008
djtoxxyc
Nu este medic/terapeut
djtoxxyc
Salut,

Nu stiu cum ii spune pana la urma ata, fren, frenul sau cine stie mai cum insa eu am o mare problema: Ieri in urma unui contact sexual neprotejat cu logodnica mea, datorita lipsei de lubrefiere, penetrarea a fost dificila. In urma acestui fapt, eu m-am ales cu aceasta "ata" rupta partial. Am tot citit ca unora li sa rupt altora nu insa nu si aceasta problema. Nu m-a incomodat niciodata, nu am avut conceptia ca daca am inceptut viata sexuala trebuie sa se rupa sau alte chestii de genul acesta. PRoblema e ca acum ma ustura sau doare datorita faptului ca este rupta (mentionez ca ma doare doar atunci cand port lenjeria intima - chilot sau altceva) si am avut o mica sangerare (fapt pt care ma bucur ca a fost mica stiind ca e puternic vascularizata). Urmeaza sa consult un medic cel tarziu maine dar as vrea sa stiu cam la ce sa ma astept, nu sunt pregatit pentru o interventie chirurgicala in vederea taieri definitive sau reconstruirii. Exista o alta solutie pentru a putea remedia aceasta problema?

Astept un raspuns cat se poate de repede din partea celor cu pregatirea necesara!
Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.