Fisurarea Frenului..

20-03-2013
soreen
Nu este medic/terapeut
soreen
Am o problema cu frenul..'ata'.. acum o saptamana am avut un contact sexual mai dur si cred ca mi sa fisurat frenul, pe moment n-am avut nicio problema nici la cateva ore dupa, dar dupa 2 zile a inceput sa ma doara cand decalotam si dupa alte 2 zile mi-a curs sange.. putin dar a curs, am fost la medicul de familie mi-a dat trimitere la urolog, am mers la urolog si mi-a facut programare dar mai am de asteptat 2 saptamani pana ma primeste. Pe ata penisului apare o crapatura mica sa-i zic asa de vreo 2 mm.. acum nu ma mai doare atat de tare cum ma durea acum cateva zile in momentul in care decalotez, n-am avut probleme pana acum deloc si mi-am inceput viata sexuala acum 5 ani.. am 20.Imi pot decalota in intregime penisul dar ma doare putin si fisura respectiva nu a disparut.. inainte sa vad fisura era un cos.. mic alb a disparut si acum e fisura respectiva, m-am spalat cu ceai de musetel si am dat cu crema de galbenele dar nu s-a prea schimbat. Ce vreau eu sa stiu e daca cumva e nevoie sa ma opereze..'fimoza' am inteles ca-i spune la problema respectiva si nu scap fara operatie, dar eu imi pot decalota penisul si-am putut fara nicio o problema pana acum. Pana ajung la urolog sa continui sa dau cu crema de galbenele si sa ma spal cu musetel? sunt sanse sa treaca de la sine? sa se inchida fisura? Multumesc astept un raspuns
2 comentarii
0
19-04-2013, ora 21:21
Psiholog Cristian Andrei Nica
Psihologie, Cluj-Napoca
Psiholog Cristian Andrei Nica
da, ai inca sanse, prin vindecare.
0
20-04-2013, ora 20:09
soreen
Nu este medic/terapeut
soreen
Va multumesc pentru raspuns, de atunci s-a mai fisurat odata, mai tare, dar a trecut in 2 zile.. ma pisca putin, dar puteam decalota, am inteles ca frenul nu se rupe ci doar se fisureasa si se intinde. Nu mai am nicio problema acum.
Multumesc de raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici