Fiolele TiANLi sunt bune sau nu?Intrati si lasati-va parerea pls

11-08-2011
NebunieLaSecunda
Nu este medic/terapeut
NebunieLaSecunda
Sunt tot cel cu probleme cu erectia, de curand mi-a zis si ma sfatuit cineva sa merg sa cumpar fiole TIANLI, care cica sunt bune, eu m-am dus la farmacie azi si mi-am luat o fiola de proba...intrebarea mea e urmatoarea: Daca iau o data TIANLI...dupa, la urmatorul act sexual asta poate fiind si peste 1 saptamana-1 luna...mai pot face treaba singur sau trebuie sa ma tin de TIANLI toata viata?Dauneaza cu ceva?Tin sa precizez ca am 20 de ani.Multumesc
2 comentarii
0
17-08-2011, ora 13:21
traiann
Nu este medic/terapeut
traiann
Cred ca la varsta ta e bine sa stai departe de fiolele Tianli si de alte prostii.or fi bune, dar dupa 45 -50 de ani incolo.. La 20 ani problemele sunt aproape sigur de ordin psihic, psihologic, ...daca cunosti un psiholog bun apeleaza la el...daca nu rabdare, da fara tutun. mai bine sport, alte activitati care sa-ti mai ia gandul de la problema asta...
0
19-08-2011, ora 18:32
NebunieLaSecunda
Nu este medic/terapeut
NebunieLaSecunda
Multumesc frumos! Oricum am esec in viata sexuala de aproximativ 2 ani incoace, am sa folosesc fiola asta o data ca sa prind incredere in mine! Multumesc de sfaturi! :D
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici