Este posibil asa ceva?

10-10-2014
Ale227
Nu este medic/terapeut
Ale227
Seara trecuta am ramas cu prietenul meu acasa si ne-am "jucat" oarecum (suntem amandoi virgini, eu avand 18 ani iar el 22) vroiam sa scapam de rusinea corpurilor noastre asa ca au inceput atingerile reciproce, la un momentdat a ejaculat, fiind prima data pt el asa ceva nu s-a putut abtine, mi-am luat mana de pe penisul lui si am mers la baie stergandu-ma cu un servetel umed crezand ca e destul, apoi am luat hartie igienica si m-am sters in zona intima, dar acum imi e frica sa nu cumva sa raman insarcinata daca pe mana a mai ramas o cantitate de sperma (cea de la inceput era una destul de mica si de aceea am crezut ca e destul sa ma sterg cu un servetel umed). Sper ca cineva sa-mi poata da un sfat ca sa stiu ce e de facut mai departe. Mentionez ca nu am un ciclu regulat si nu-mi pot da seama daca eram in perioada de ovulatie sau nu.
2 comentarii
0
10-10-2014, ora 14:27
Ale227
Nu este medic/terapeut
Ale227
Va rog sa-mi raspundeti, sunt speriata si nu stiu daca sa vorbesc cu mama mea despre asta.
0
14-10-2014, ora 08:59
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Sarcina poate aparea doar in cazul unui contact sexual neprotejat. De asemenea este indicat sa faceti o vizita si la un cabinet medical ginecologic.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •