Este normal?

20-10-2014
Girl 15
Nu este medic/terapeut
Girl 15
Hei!
Am 15 ani si dupa cum am observat de vreo 3 ani vaginul meu incepe sa arate ciudat, intr-un mod urat, labiile inferioare ies mult inafara fata de cele superioare(iar una este mai lunga decat cealalta) si acestea acopera si clitorisul(labiile interioare) si mi se pare ca arata oribil, este normal? sau este o problema?:/
Astept raspunsuri, multumesc
4 comentarii
0
20-10-2014, ora 16:11
Girl 15
Nu este medic/terapeut
Girl 15
Ttrebuie sa mentionez ca sunt virgina insa ma masturbez cam de 2 ani, numai stimulare clitoridiana cam de 2 maxim 3 ori pe saptamana(incerc sa o fac cat mai rar), am un apetit sexual foarte crescut...
0
20-10-2014, ora 21:37
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Fiecare om este unic asa si corpul, dar daca ai impresia ca este o problema atunci de ce nu te duci la un control ginecologic? unde ar fi placerea daca toti am avea acelasi aspect, acelasi corp?am fii toti identici ar fi naspa rau nu crezi?
0
20-10-2014, ora 22:42
Girl 15
Nu este medic/terapeut
Girl 15
Da, insa am gandesc la standardele din ziua de azi...:(
Si m-am gandit la varianta cu controlul ginecologic insa i s-ar parea ciudat mamei ca ma intereseaza acest aspect, si ar intra la banuieli, plus ma gandesc (, ) ca sanatos nu inseamna neaparat si frumos, asa ca nu prea ar avea cum sa ma ajute
0
20-10-2014, ora 22:45
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
NU degeaba au facut facultatea medicii.Ei sunt in masura sati zica daca esti sanatoasa sau nu sau daca este normal sau nu restul tine de obiceiuri si placeri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •