Epilar System pt parul de pe fata

18-01-2011
angel83
Nu este medic/terapeut
angel83
Buna! am si eu o mare problema! Am mustata si par pe barba. Problema este ca parul din barba a inceput sa se intareasca, sa devina mai aspru. M-am tot interesat pe net ce pot face sa scap de aceasta problema si am descoperit sistemul Epilar. Problema este ca mi-e frica sa nu aiba efecte adverse la nivelul pielii (ma gandesc de la cele mai simple afectiuni pana la cancer de piele). Am rugamintea catre voi, cei care ati folosit aceasta crema sau care ati auzit despre ea, sa-mi spuneti parerile voastre. Multumesc!

PS: in momentul de fata folosesc ceara si ma epilez o data pe saptamana (mustata chiar si la 2 sapt).
4 comentarii
0
19-01-2011, ora 14:26
angel83
Nu este medic/terapeut
angel83
va rog!..o parere...un sfat...ca sunt disperata!!!
cineva care sa stie ceva despre compozitia cremelor.!
multumesc!
0
05-10-2011, ora 06:11
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Acum o luna o cautam pentru mine si am observat ca e pretul prea mare.Sa va intreb pe voi fetele..V-ar avantaja la jumatate de pret?Sa intru in afacere cu asa ceva?Am gasit un singur distribuitor in tara.Multumesc astept raspuns cu propuneri
0
27-10-2011, ora 05:26
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Abia acum gasisem ceva si incep sa ma indoiesc.Va dau un copy paste.
"Nu stiu care este efectul tratamentului, dar daca veti cauta cu atentie pe internet, veti gasi cateva persoane: naomi22, laura din constanta, dana nu mai stiu cum care incearca sa incurajeze vanzarea acestui produs. Deci atentie mare la recomandari!!!!!!!! Nu am gasit alta persoana multumita de rezultat! Aceste persoane, din dorinta de a vinde s-au dat drept cliente multumite, dar ele sunt vanzatoare!!!! Au postat pe toate forumurile! Deschideti bine ochii inainte de a cumpara! Nu acuz, dar personal mi se pare suspect"
Culmea are dreptate.Deja mi-am luat tratamentul din pacate.Va tin la curent cu rezultatul.
0
07-12-2011, ora 22:46
hornetica
Nu este medic/terapeut
hornetica
Update:D.
Am peste 10 aplicari, am incetat sa le numar.Avand in vedere zona si faptul ca intr-o saptamana creste am aplicat de fiecare data cand m-am epilat.Adevarul e ca tuburile sunt foarte mici ca o mostra dar ajung, estimez 20 -25 tratamente.Si nu am fost zgarcita in nici un caz:)
Cu parere de rau va anunt ca NU FUNCTIONEAZA.Nu s-a rarit, firul tot atat de gros este.Nu mai doare epilatul in schimb.O sa le folosesc pana le termin.Pentru intrebari feel free to send me a message:P
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Estetica feței
  •