Entorsa

16-10-2013
FlorianBogdan
Nu este medic/terapeut
FlorianBogdan
Buna ziua, am jucat fotbal si am facut o entorsa, a trecut o saptamana de atunci si inca ma doare glezna insa doar osu cand ma lovesc cu cv acolo nu si atunci cand calc pe el, Este ceva normal sa ma doara? daca nu ce as putea face ??
1 comentarii
0
09-12-2013, ora 15:45
nicusor93
Nu este medic/terapeut
nicusor93
buna ziua, dn doctor..am si eu o intrebare pentru dumneavoastra, acum 16 zile am suferit un accident pe terenul d fotbal adica m.ai clar un baiat de la echipa adversa mi.a intrat prin alunecare pe la spate si talpa lui mi.a venit pe gamba si eu am simtit cum mi.a fugit piciorul de la gnunchi in jos.am fost l spital mi l.a pus in atela si dupaia mi.a spus sa vin la control duppa 10 zile am fost la control doctorul mi l.a pus iar in atela si saptamana aaceasta tot umflat si vanat este si cand calc in el ma tine ceva langa glezna...octorul imi spusese sa stau 3zile cu el fara sa calc inj el si am stat si el tot asa este decat ca numai este asa umflat atat d tare cum era inainte mi sa dat o crema adica diclofenac crema dumneavoastra puteti sa imi faceti o recomandare va rog frumos.va salut cu respct!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dislocare genunchi - primul ajutor și sfaturi utile
  •