Ejaculez prea repede ce sa ma fac:((:(((

03-03-2009
vladutzzzz
Nu este medic/terapeut
vladutzzzz
Buna ziua, va rog dati-mi si mie niste sfaturi.Nu stiu ce sa ma fac, incep sa fac sex cu prietena mea si cam dupa 4-5 minute deja ejaculez.Ce se intampla de ejaculez asa de repede?Se poate face cv ca sa numai ejaculez asa de repede.Va rog ajutati-ma.va multumesc
16 comentarii
0
04-03-2009, ora 17:26
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Tsteaza pe net "ejaculare precoce" si vei gasi multe sfaturi utile.
0
05-03-2009, ora 23:50
te iubesc
Nu este medic/terapeut
te iubesc
te iubesc

Exista o tehnica tinuta secreta multe sute de ani si care a aparut in orient dar care acum incepe sa fie cunoscuta si in occident.

Tehnica se numeste CONTINENTA SEXUALA si permite sa elimini ejacularea precoce si sa ai o viata sexuala normala.

Deasemenea permite ambilor iubiti sa obtina stara de orgasm prelungit.

Daca vrei sa -mi pui intrebari legate de ejacularea precoce iti pot raspunde pe larg -

Cu mult timp in urma am avut si eu aceasta problema si CONTINENTA SEXUALA m-a ajutat sa o depasesc.
0
10-03-2009, ora 10:22
dear
Nu este medic/terapeut
dear
incearca sa sti sa te controlezi adica atunci cind simti ca iti vine sa ejaculezi te opresti si iti stringi virful penisului citeva secunde! mai poti lua ca supliment alimentar capsule de telina si atunci cind o faci sa te relaxezi total si sa nu te mai gindesti cit de mult o sa dureze. crede-ma functioneaza!!
0
12-03-2009, ora 08:05
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
trebuie sa faci niste exercitii astfel ca muschiul tau de la uretra sa functiineze corect ! incearca cand faci pipi...sa o faci in reprize (10-20); adica sa te fortezi ca dupa ce tiai dat drumul sa inchizi robinetul si asa mai departe. daca nu intelegi cautama sati explic mai bine. -
0
25-03-2009, ora 11:31
Vegeta
Nu este medic/terapeut
Vegeta
poi e bine pentru tn mah la me ejaculeaza mai repede nu stau mai mult de 2 min X( cea ce ma irita mult!!!!
0
25-03-2009, ora 23:10
vladutzzzz
Nu este medic/terapeut
vladutzzzz
acum am fost la doctor si mi-a dat niste pastile si un gel.si trebuie sa fac tratamentu acesta 3 luni.sa vedem dupaia ce se va intampla sunt curios:)
0
21-08-2009, ora 01:35
RAMIR
Nu este medic/terapeut
RAMIR
Salut am si eu o problema ff mare care ma tulbura extraodinar de mult atunci cand fac sex cu prietena mea ejaculez ff repede in max 2 min am "lesinat deja" deci ma excit ff tare si fac sex cam vreo 2 min VA ROG AJUTATIMA SPUNETIMI CEVA DATIMI UN SFAT CEVA si am uitat sa sp am 18 ani si prietena mea la fel
0
05-11-2010, ora 19:49
baietzelul
Nu este medic/terapeut
baietzelul
vladutzzz eu zic sa stai foarte linistit ptr k e ceva foarte normal. eu am 18 ani shi vorba ta ezaculez repede adik dupa 4-5-6 minute uneori , , , , e o problema mintala zic eu, , , prea mult te gandesti la ce faci acolo shi ai pofta aia nebuna de a face sex shi totul vine de la sine, , , problema e ca tu crezi k te faci da ras in fatza prietenei tale dak ejaculezi in timpul asta. nu e asha delok. din contra ea trebuie sa te ajute sa aiba rabdare si tot asa.si eu aveam emotii ca ma fac de ras ca termin asa repede dar nu e asha deloc. shi app vorbeste cu prietena ta fara rusine si o sa te ajute ea...;)
0
22-11-2010, ora 15:09
special
Nu este medic/terapeut
special
saraca fata
0
10-05-2011, ora 01:29
mavrike
Nu este medic/terapeut
mavrike
deci valdutz exact in maxim 4-5 minute eu imi pot aduce prietena la orgasm iar in al 6- lea minut imi pot da si mie satisfactie iar dupa inca maxim 5 minut pot reveni la inca un orgasm al ei, daca te gandesti ca vac treaba asta cu penisul din prima te inseli... Important e sa vezi fericirea in ochii ei si sa te folosesti de toate trucurile...
prietena mea este multumita da mine chiar daca totul dureaza 10 minute important e sa o faci sa adoarma innaintea ta..
deci nu te plange si nu mai posta pe net subiecte de genul fiecare om e facut din textura diferita sunt altii care nu pot sa ajunga la orgasm tu ajungi prea repede... cred ca te gandesti defapt prea mult la faptul ca faci sex sau care e treaba?
0
27-06-2012, ora 22:57
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
salut baieti, ma numesc sergiu am 20 ani, , de cind am inceput viata sexuala, doar de ejaculare precoce am avut parte, penisul mereu devine foarte dur, uneori nici nu ajung sa bag penisul si deja ejaculez, prima data a durat undeva 5 minute, dar dupa aia mereu ejaculam inainte ca sa bag penisul, ce ma poate ajuta imi spuneti va rog??
0
30-07-2012, ora 20:35
sokol
Nu este medic/terapeut
sokol
Uite baietzica:) citeste aici :) fa treaba asta exact asa cum scrie :) si in cateva luni o sa ma suni si o sa insisti sa ma scoti la o bere ca sa imi multumesti :))! http://artaseductiei.ro/forum/index.php?showtopic=2966
0
05-08-2012, ora 01:12
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
nu merge site-ul dat, nu mi se deskide spune ca error nu mai este
0
10-11-2012, ora 01:48
bogdann1
Nu este medic/terapeut
bogdann1
Buna seara. Sunt in aceeasi situatie ca vladuts. Deci dupa 2/3 minute de masturbare ejaculez iar o relatie sexuala 4/5 min dupa care mii se 'inmoaie' blegeste.:(. Exista o problema? Ce e de facut!? Astept raspunsuri.
0
27-01-2013, ora 20:51
daniel18
Nu este medic/terapeut
daniel18
Salut sunt Daniel si am aceiasi problema ca sergiu nici nu apuc sa bag penisul ca ma si ejaculez ce pot face va Multumesc
0
23-04-2015, ora 10:22
bartal
Nu este medic/terapeut
bartal
Ejacularea precoce se poate rezolva si pe cale psihologica, nu doar pe cale medicamentoasa. Consilierea psihologica e recomandata in cazurile in care principala cauza e de natura psihologica.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: