mi-a fost foarte greu sa ejaculez, a durat o ora...

05-12-2007
Andrei08
Nu este medic/terapeut
Andrei08
salutari tuturor!am 18 ani si am facut prima data sex acum 4 luni...nu stiu...din cate am inteles cand o faci prima data ejaculezi mai repede!eh...mie nu mi s-a intamplat acest lucru, am ejaculat cam dupa 25-30 min!a doua oara kand am avut contact sexual a fost foarte greu s ajung la ejaculare, durand 1 h sau poate mai bine...se poate k aceasta problema s fie si din cauza partenerului?recunosc k tipa nu prea era instruita in materie de sex si cam "bleaga" in pat!:)treceti si pe la mine si lasati un mesaj!cu bine...
3 comentarii
0
18-12-2007, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
nu ai decat sa te bucurui de acest fapt. Cu cat poti sa tii mai mult cu atat mai bine. Altii invata ani buni sa se abtina. Partenera nu e de vina, este normal cand esti cu cineva sa.i sugerezi ce iti place, cum sa se miste... INVATO...si o sa fie bine pentru ambii
0
29-05-2008, ora 00:00
Marian_92
Nu este medic/terapeut
Marian_92
salut..am 16 ani si acum 2 zile mi-am inceput viata sexuala..am facut-o cam 20 minute si nu am ejaculat..e vreo problema??eu de obicei is timid, retras eram si foarte stresat, tremuram..astept raspuns.bafta
0
31-05-2008, ora 00:00
Marian_92
Nu este medic/terapeut
Marian_92
dc nu ejaculez???nici makr atunci cand ma masturbez:((...nici cand am facuto nu am ejaculat:(mam simtit f bn..eram stresat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •