Ejaculare Precoce Sperma Putina.Sfaturi pareri

25-09-2014
ardeleanu_01
Nu este medic/terapeut
ardeleanu_01
Buna, vin si eu cu o problema mai veche sa zic asa, sufar de ejaculare precoce, desi nu sunt la inceput in viata sexuala au trecut deja cativa ani buni, am25ani credeam ca cu timpul se rezolva problema dar nu pare sa fi imbunatatit prea mult.Nu am contact sexual regual cam la o saptamana 2.. din lipsa de timp si atunci si dorul si excitarea prea mare ma face sa nu rezist mult.Nu sunt adeptul boabelor pt ejaculare precoce nu cred ca sunt bune si ma intereseaza remedii pe cale naturala.Am incercat si un spray ce iti amortzea sa zic asa penisul..cu acela a fost mai bine, mentionez ca inainte de a incepe viata sexuala m"am masturbat ceva timp, dar de mult nu mai fac asta.A2a problema este ca am o cantitate de sperma putina de regula si nu stiu de ce.Nu vreau ca in viitor sa am probleme de conceput un copil...inferitilitate s"au chestii.
Pe scurt, de ce credeti ca am sperma putina, si dc ejaculez precoce?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: