ENCEFALITA HIPOXICA PERINATALA

14-12-2006
neaguaurentia
Nu este medic/terapeut
neaguaurentia
doresc imformatii despre acest diagnostic, cat de periculos este, daca exista remedii, daca evolutia bolii poate fi stopata
4 comentarii
0
14-12-2006, ora 00:00
dunay
Nu este medic/terapeut
dunay
-1 Ce clinica sau medic a stabilit acest diagnostic?
-2 Cateva informatii despre pacient: Inceput, evolutie si starea actuala.
0
21-12-2006, ora 00:00
neaguaurentia
Nu este medic/terapeut
neaguaurentia
acest diagnostic a fost dat de clinica PRO LIFE din Bucuresti, de doctorul Virgil Ionescu
0
24-04-2007, ora 00:00
ovidius
Identitate neconfirmată
ovidius
Dr Dumitrescu Ioan
Poate da, poate ba. Pot ramane sechele, exista acest risc.
Oricum chiar si un medic ce foloseste medicatia naturista nu poate lucra in acest caz decat in echipa cu medicul neurolog.

-*


(*modificat de admin)
0
07-06-2008, ora 00:00
bulan2
Nu este medic/terapeut
bulan2
am un var de 34 de ani ce sufera de encefalita sau cel putin acesta este diagnosticul pus de medicii spitalului cfr constanta
nu se poate misca nu vorbeste vederea este afectata.Numele sau este Candet Lucian din Constanta si as dori sa ma puteti ajuta sa il duc la o clinica din tara care il poate ajuta ptr ca nu are decit 34 de ani si matusa mea deja se pregateste de inmormintare.este de aproximativ 3 luni la pat si medicii din constanta nu iau mai dat nici o sansa.va rog mult ajutatil daca puteti.dati-mi un raspuns sau o clinica din romania care are medici care lar putea ajuta sau sai incerce ceva in privinta lui.este pacat de tineretea lui si nu sufera de nici o alta boala.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.