Dureri vaginale

04-02-2010
Mihaiela087
Nu este medic/terapeut
Mihaiela087
Buna, tuturor. Intai sa o luam de la inceput : baiatul cu care m-am dezvirginat, e nesatisfacut de mine intr-un fel.
M-am dezvirginat cu el, iar la inceput a fost o mica problema ( un act sexual nu dura mai mult de 10-12 minute ), dar tot aveam orgasm. 2 ani am fost despartiti, iar in acesti 2 ani am mai avut 7 rapoarte sexuale cu diferiti baieti. Recent m-am impacat cu primut baiat din viata mea, dar acum e o problema. El vrea ore in sir, iar eu nu pot mai mult de 30-40 de minute, fiindca ma doare inauntru, si nu mai am orgasme. El nu are nici o vina, e un baiat perfect, facem sex normal insa nu mai pot ca inainte. Inainte vreioam de la el ore in sir si nu putea el, acuma e invers, si devine frustrant si pentru el si pentru mine, si tot nu ajung la orgasm, desi dupa fiecare partida, amortesc de placere, dar el se intinde langa mine, fiinda ar mai vrea, pentru ca e orgolios si vrea si in relatia asta sa ajung la orgasm. Aaaa, si mai deseori, dupa ce o facem, am senzatia aia de urinare, parca m-ar scapa la baie, dar nu e tot aceea senzatie. Va rog sa imi spuna si mie cineva, ce nu e in regula cu mine, ce s-ar fi putut schimba, psihicul, armonia, fizicul... Nu stiu... sper sa ma ajutati voi. Multumesc pentru ma-ti ascultat.
2 comentarii
0
04-02-2010, ora 00:53
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu te poate ajuta decat un remediu homeopat dat de un medic homeopat cu experienta. Ai o mica problema insa vindecabila prin asta. Mergi la un medic homeopat insa la unul bun si care face homeopatia clasica.
0
04-02-2010, ora 13:13
darylya
Nu este medic/terapeut
darylya
buna!mi s a zis sa ma dau inauntru de doctora mea cu aciclovir ca ma ustura si ma doare tare e bine?sa introduc in vagin aciclovir cum a spua ?multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici