Dureri tot corpul

10-06-2012
marus9666
Nu este medic/terapeut
marus9666
Salut nushtiu ce este cu mine de mai bine de un an tot am dureri in tot corpul picioare gamba, muschi, incheieturi, cap, oase.tin sa precizez ca tot cam din acesta perioada, ori cat as dormi 10-12 ore tot obsit sunt am o stare de oboseala continua. am 16 ani sunt baiat si sunt fumator..de hranit ma hranesc bine...dar durerile si oboseala asta nu imi dau pace.nu sunt dureri foarte mari dar totusi se simt..mai ales daca fac oleaca de ofert nu mai pot de picioare in special..majoritatea oamenilor nu ma cred...familie, prieteni etc. daca imi puteti da un sfat...v-as multumi app varsta am precizato 1, 75, 1, 80 inaltime greutate oscilez de la 60-65, am avut mana stanga rupta de 3 ori, de 3 ori capul spart, sunt elev..tin sa mentionez ca ultima data cand mi sa rupt mana de la incheietura am alunecat am cazut in mana nu tare..dar sa rupt..doctori mi-au spus ca mult prea tare pt o cazatura in mana si daca mai am vreodata o ruptura imi vor pune tije..nushtiu ce este cu mine am doar 16 ani...
1 comentarii
0
20-06-2012, ora 04:46
marus9666
Nu este medic/terapeut
marus9666
Tin sa precizez ca de 2 saptamani mi-a aparut si o pata roz-rosie cv in genu care isi schimba nuanta, este un pic mai sus de genungchiul drept...dar nu ma doare nu nimic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.