Dureri in vintre si tesriculare

16-03-2013
Radug75
Nu este medic/terapeut
Radug75
Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu un sfat la urmatoarea problema:
Acum o luna jumatate am inceput sa am dureri in partea inferioara a burtii in dreapta ca atunci cand te lovesti la un texticol. Nu dureri mari, dar deranjante. Am observat ca ma durea si texticolul drept. Dupa cateva zile durerea s-a mutat in stanga cu aceeasi simptomatologie. Deci ma durea alternativ. Apoi durerea a inceput sa radieze si in spate in zona lumbago. Am inceput sa vad doctori, cred ca vreo 4 pana acum. Am facut eco testicular si a aparatului urinar si totul a afost ok. Am facut examene de urina si totul e ok. Dar durerea persista in zona vintrelor si in spate. Adica ma doare cand in fata cand in spate iar uneori se duce pe picior in jos. Daca am o erectie incepe sa ma doara in burta in vintre. Dupa ce ejaculez, la o ora dupa, ma doare in burta, tot acolo. Testicolele sunt sensibile la atingere, dar nu sunt inflamate sau marite. doctorii mi-au dat pana acum ketonal si mai nou voltaren si midocalm.
De doua zile de cand iau voltaren nu am observat nici o imbunatatire. Mai mult, acum ma doare si partea superioara a burtii, tot asa pe stanga si dreapta. Uneori durerea se muta in spate.
Sincer nu stiu ce dostor sa mai vad sau la ce ar trebui sa ma gandesc.
Daca m-ar putea ajuta cineva cu un sfat as fi bucuros.


Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.