Dureri de inima

28-06-2009
Tangerine88
Nu este medic/terapeut
Tangerine88
Buna ziua cine ma poate ajuta si pe mine cand dorm si incerc sa dorm pe partea stanga in momentul in care expir simt o durere adanca a inimii parca mi se incordeaza muschiul si trebuie sa revin la pozitie normaladaca nu mi se taie respiratia va rog ajutati-ma ce ar putea fi Multumesc anticipat
2 comentarii
0
28-06-2009, ora 18:04
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
ar trebui sa cossulti un medic poate si o lipsa de calciu si magneziu la nivelul muschilor inimii incearca sa iei 5 zile aspacardin cate 2 pe zi dimineata si seara nu se intampla nimic rau. sanatate
0
29-06-2009, ora 20:51
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna seara Eu cred ca trebuie sa sa faci un consult cardiologic ecografie cardiaca CT toracic cu substanta de contrast consult Boli Interne alte investigatii necesare stabilirii unui diagnostic iti vor fi recomandate de medicii examinatori numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici