Dureri de cap, batai de inima, greturi, ameteli!

06-01-2011
Victor90
Nu este medic/terapeut
Victor90
Buna ziua tuturor si La multi ani!
Am intrat si eu pe acest forum, sa scriu ce simptome am, poat ma ajuta cineva!
Am 20 de ani!De ceva timp mia aparut ametiala si batai intensive a inimii, mai apoi ceva timp mai tirziu mia aparut si ameteala si durerile de cap, nu pot dormi noptile, adorm greu si ma trezesc noaptea!Ziua poate fi tot normal si brusc ametesc putin si ma doare capu si inima bate repede, cind incep sa maninc mi se face greata!va rog cine am poate ajuta cu ceva sfaturi ce paote fi!
5 comentarii
0
06-01-2011, ora 21:30
Victor90
Nu este medic/terapeut
Victor90
Am uitat sa mentionez ca, brusc mi se ridica tensiunea, si tremuraturi !!!pe cind in casa e destul de caldut!
0
13-12-2011, ora 17:58
roxifoxi9
Nu este medic/terapeut
roxifoxi9
Buna, am acelasi simptome ca sii tine..ma doare capul asa k si cum ceva ma apasa inauntru dar de vreo sapt si ceva...imi este foarte frica de tumoare...in pluseu am si slabit mult!
0
02-08-2013, ora 02:14
nicu c
Nu este medic/terapeut
nicu c
buna seara pot spune aceleasi simtome le-am avut si eu azi pt prima data dureri de cap foarte mari bataile inimi erau puternice de parca iesea afara imi tremurau toate incheieturile in schimb nu am simtit oboseala defel precizez ca azi nu am baut nici macar o cafea
0
20-09-2013, ora 22:11
viobuzau
Nu este medic/terapeut
viobuzau
posibil sa fie tensiune arterita sau migrena asa am si eu am fost la doctor
0
13-10-2013, ora 14:40
aurora barbu
Nu este medic/terapeut
aurora barbu
buna ziua, toate simptomele de care spuneti ca suferitii le are si prietenul meu, , , are anailele facute, totul ebine la analize si el se simte din zi in zi mai rau, mai la inceput a-i era rau mai mult dimineata dar acum de 3 sapt toata ziua...toata ziua sint disperat cain vad ce rau a-i e si medici nu au ce sa-i faca ca nu stie ce are.doamne ajuat pe toata lumea sa se gaseasca motivul la aceste simptome
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • De ce apare amețeala?
  • BioSport Earbuds – căștile care îți monitorizează inima
  • Greața în sarcină
  • Durerea de cap după somn
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • De ce apare greața în sarcină?
  • De ce ameţeşti când te ridici în picioare?
  • Amețeli frecvente - e normal să amețești zilnic? Despre cauzele amețelilor
  •