Dureri!!!

29-05-2015
coralinako
Nu este medic/terapeut
coralinako
Buna ziua! acum aprox doua luni au inceput durerile de cap si durere frontala la nivelul sprancenelor, obraji, timp de 2-3 sapt, insotite de dureri de urechi, inclusiv sensibilitate la anumite zgomote. Am fost la medic si a zis ca e sinuzita. mi-a dat antibiotic, dar dupa cateva zile de la terminarea tratamentului am tulburari de vedere, ma enerveaza lumina si vad incetosat la lumina, si mereu luminite si puncte. am fost la oftalmolog si a zis ca e ok. mentionez ca port ochelari si am miopie. Apoi iar m-au luat durerile de cap acum impreuna cu dureri de spate in anumite locuri, dureri in piept, si gatull ma doare, il simt intepenit, si dureri abdominale. Am urinat o data cu sange. Am avut o perioada stresanta dar nu inteleg de ce atatea dureri. poate fi ceva grav? mi-am facut analize de sange si de urina si au iesit bine. va multumesc
3 comentarii
0
30-05-2015, ora 12:49
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Identitate neconfirmată
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Va recomand sa va adresati cat mai repede unui medic de boli infectioase.
S-ar putea sa fie vorba de o infectie (destul de) serioasa.
0
02-06-2015, ora 07:25
coralinako
Nu este medic/terapeut
coralinako
si daca nu am avut varsaturi sau febra? va multumesc!!
0
03-06-2015, ora 09:16
coralinako
Nu este medic/terapeut
coralinako
am fost la doctor( de familie), nu locuiesc in romania. mi-a zis ca nu am cum sa am infectie si mi-a pus un aparat cu o lumina langa stomac, si m-a pus sa ma uit la ea si sa o ating. a zis ca daca aveam infectie nu aveam cum sa ating lumina... ar trebui sa mai vad un alt doctor?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.